Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Jó választás az, ha eljegyzem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó választás az, ha eljegyzem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 éve ismerjük egymást, a barátnőmmel. A 2 év alatt barátok lettünk, mindig mindent megbeszéltünk egymással, egyikünk se akart többet a másiktól. Idén nyáron viszont szinte egyszerre rájöttünk hogy mi kellünk egymásnak örökre. Egymásba szerettünk, és hihhetetlenül jól kijövünk egymással és tudjuk hogy ez nem fellángolás. Mindent tudunk egymásról nincsenek titkaink, viszont a lány fél attól hogy megunom mint a többi fiu akikben csalódott eddig. Tudom hogy ő az igazi ezt ő is igy érzi irántam. Gondoltam hát hogy megerősitem azzal hogy eljegyzem, és nem kell félnie. Ez örökre szól, biztos vagyok benne!!!
2008. nov. 10. 10:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Tegyél egy próbát, de ha továbbra is bizonytalan, akkor egyáltalán nem biztos, hogy igazi. A sok csalódás nem lehet alapos ok arra, hogy benned is kételkedjen, ha igazán akarja. Én akit igazán akarok, vele kapcsolatban nem kételkedek, bár sajnos nem lehetett velem, elzavarták :-( Én nem voltam ilyen szerencsés, talán egyszer újra, ha letisztul minden, és már nem lesz ki elől menekülnie...
2008. nov. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
A leírtak alapján nyugodtan jegyezd el. Hány évesek vagytok? Mert ha már abban a korban vagytok, akkor nagyon szép lenne így, hogy barátséggal indult és szerelem, közös élet lett belőle.
2008. nov. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem is jó megoldásnak tűnik. Ezzel tökéletesen ki tudod fejezni, hogy Vele szeretnéd leélni az életed.

Megjegyezném még, de ne gondold, hogy rosszindulatból: Mondják sokan hogy lehet barátság fiú és lány között. Itt a példa, hogy nem. :)

De gratulálok nektek!!!

2008. nov. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Szerintem is jegyezd el,ha mindketten úgy érzitek Ti vagytok a nagy Ő egymás számára.Persze én is azt mondom,ha korban is ott tartatok akkor.Egy barátsággal indult szerelem sokkal józanabb,mint amit a szenvedély,az őrűlt szerelem vágy hozott össze.Jobban,tisztábban sikerült egymást megismernetek,mert nem rózsaszín ködön keresztül láttátok a másikat amíg barátok voltatok csak.És az ember a barátaival szemben kritikus is,tehát valósan látja minden jó és rossz tulajdonságát.Szerintem nagy esélyetek van a boldog kiegyensúlyozott életre,főleg hosszútávon.

Az azért,hogy Ő más fiúkban csalódott,nem ok a veled való bizalmatlanságra.Azok nem Te voltál.Ha biztosak vagytok az érzelmeitekben,hogy egymással képzelitek el az életeteket,akkor jegyezd el.De ne azért csak,hogy biztosítottnak lássa Ő a dolgot,ugyanis garancia ebben az életben sajnos semmire nincs,még a házasság sem az.


Minden jót,sok boldogságot nektek

2008. nov. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne.

èn 5 év járás után mentem hozzá volt féjemhez. összejöttünk 5 évig együtt voltunk, mikor azért házasodtunk össze mert már úgy is régóta együtt vagyunk. na aztán 1 év házaság után el is váltunk. a mostani párommal viszont 2 hónap után éreztem hogy hozzá mennék feleségül, és öt akarom. nem csak megszokásbol, hanem mert most érzem.

2008. nov. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Hát én ellenkeznék egy picit a többiekkel.

Szerintem már az, hogy megkérdezted ezt itt, némi bizonytalanságot rejt. Én várnék még. És ha a kérdés fel sem merül benned, akkor tenném meg.

Ha csak őt erősíted meg ebben, nem biztos hogy jó ötlet. Ha te úgy érzed, hogy vágysz arra, hogy hamarosan feleségül vedd - és nem lesz benned némi kétség, mert most ugye van hogy feltetted a kérdést - akkor tedd meg.

2008. nov. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Szia én mint fiatal nő szólnék hozzá a dologhoz. Nagyon szép dolog, de csak azért eljegyezni, hogy megerősísd benne, hogy nem hagyod el akkor gondold át. Egy lánynak az életében az esküvő az egyik legszebb dolog, ha eljegyzed akkor illik 1 éven belül elvenni.... remélem ezt is tudod:)

Nos ha az esküvőt még nem tervezed akkor mutasd ki másképp pl. szervezz egy romantikus hétvégét és vegyél neki nyakláncot szív medállal vagy fülbevalót (magadhoz akarod láncolni, vagy most csak a fülét kéred meg stb) és itt az ajándékozás után beszéhetnétek a közös jövőről, hogy ő is így vélelkedik mint te, utána pedig már az eljegyzés és az esküvő szervezése is jöhet.

Természetesen ha ennél már előrébb vagytok, akkor jöhet a lánykérés és teljes szívemből kívánok sok boldogságot nektek.

2008. nov. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Beszéljetek róla,hogyan képzelitek el a jövőt. Ne jegyezd még el ha ő bizonytalan adj neki időt. Engem is megvárt a férjem. Egy nagy csalódáson voltam túl és fel kellett dolgoznom. Ő már 4 hónap után tudta feleségül akar venni, de várt amíg én is biztos voltam magamban és a kapcsolatunkban. Most 5 éves házasok vagyunk és van két gyerekünk, s nem tudjuk egymás nélkül elképzelni az életet.
2008. nov. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Minednkinek köszönöm a válaszokat. Nagyon sokat segitett!!!
2008. nov. 10. 15:33
 10/14 anonim ***** válasza:
96%

Tudod, van egy mondás: nem az az igazi, akivel el tudod képzelni az életed, hanem az, aki nélkül nem. Ez igaz. És tudod, mit, nem csak személyekre, de közösségekre, szokásokra, dolgokra is. Rengeteg mindent fel tud mindenki sorolni, mi az, amivel el tudja képzelni az életét, de ha az a kérdés, mi az, ami nélkül nem, akkor a nagy listából bizony sokmindent tudunk nélkülözni, és csak a töredéke marad, ami tényleg az, ami nélkül nem megy. No, nekem ezen utóbbiak közül hiányzik 2, a családi béke, és 1 személy, aki pont az előbbiből kifolyólag menekült fájó szívvel erőszak hatására.


Beszélgessetek, és tedd fel magadban a kérdést, hogy ő az, akivel el tudod képzelni az életed (ilyen sok lehet), vagy az, aki nélkül nem (ilyen, szerelemnél csak 1 van). És ha ő az utóbbi, akkor ezt neki is éreznie kell magában, mert ez kölcsönös, és ha érzi, de még nem készült fel, csak azért, hogy megerősítsd, és bizonyíts neki, hogy te más vagy, mint a többi, nem érdemes eljegyezni, várj még.

2008. nov. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!