Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Beszéljem meg a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljem meg a barátnőmmel az eljegyzést vagy lepjem meg?

Figyelt kérdés
2 év barátság, 4 hónapja szerelemben, teljes bizalom és tudat hogy egymásnak kellünk örökre.
2008. nov. 10. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Ha úgy akartok eljegyzést, hogy családi ebéd, banzáj miegymás, akkor minenképp beszéld meg vele. Ha csak kettesben akartok lenni, akkor meglepheted a dobozkával:)
2008. nov. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom az előző is te voltál. Én így örülnék a legjobban neki: ha lesz szüli- vagy névnapja mostanában, akkor egy romantikus vacsi során, vagy karácsonyi meglepiként. Gondolom biztos igenre számítasz. Ha családdal is szeretnétek eljegyzést, akkor utána az is lehet.
2008. nov. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meglepi legyen, az olyan emlékezetes és romantikus. miután igent mondott, ha úgy gondoljátok lehet a családdal is ünnepelni...de ez elsősorban kettőtökről szól:)

sok boldogságot:)

2008. nov. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

én meglepit szeretem

az elsö házaságban én mondtam a férjemnek hogy kérjen meg, közösen kiválasztott gyürü stb..

hát ez minden volt csak romantikus nem.


a mostani párommal közöltem hogy nem tudom hogy hozzámennék-e de ha megakarná kérni a kezem akkor gyémánt gyürü és ahogy a nagykönyvben meg van írva, romantikusan, stb..

nem akarok tudni róla, ha megkérné a kezem akkor dönteném el hogy hozzá mennék-e. második után már a szivemre halgatok ami akkor mondja meg. ha meg rosszul döntök nem nagy ügy a válás.

2008. nov. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

ha valakihez hozzámész azért teszed mert "életed szerelme", és azért nem lehet mindent eltörölni egy válással...az a baj mostanában nagyon kevesn gondolják úgy hogy a házasság egy életre szól...

De kedves kérdező, hidd el nekem, ez Nektek egy életre fog szólni, csak tiszta szivből akarjátok.

A meglepire szavazó eggyel ezelőtti válaszadó...

2008. nov. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Meglepi legyen!!!

Kit érdekel a gyémántgyűrű, jó bármilyen egyszerű; de meglepetésszerű és romantikus legyen a lánykérés! Váratlanul utcán térdelj elé, vagy nyilvánosan kérd meg a kezét! Hallottam olyat, hoyg valaki egy szórakozóhelyen rádumálta a DJ-t, hgy az ő mikrofonjába mondhassa be a szöveget! :D

Utána még lehet a családdal eljegyzési vacsora.

2008. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Na az én válaszommal meg nem tudom, mi a baj (utolsó vagyok).

Talán az, hogy nem a gyémántgyűrűre hajtok, jó egy sima ezüst is (húha igen, tudom, hogy furcsa, de nem minden a pénz), ha azt kellően szép "tálalásban" kapom olyantól, akit szeretek, és aki szeret engem? Baxhatod a gyémántgyűrűt (meg igazából a letéárdelést, bármiféle taátralitást), ha a pasi nem szeret, nem tisztel, nem érzi szerencsésnek magát, amiért vele vagy/hozzámégy.

2008. nov. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Szia!

Sztem lepd meg őt!!! Sztem a nők többsége sokkal jobban tud örülni ha meglepik egy gyűrűvel mint annak hogy megbeszéled vele. Ha szeretné hogy eljegyezd akkor úgy is igent mondd de ha még korainak tartja akkor arra kér majd hogy várjál ezzel a kérdéssel egy kis időt még. Ha az eljegyzést a családdal is meg akarjátok tartani azt lehet utánna is. :)

2008. nov. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A karácsony, névnap, szülinap az nem túl jó ötlet szerintem. Én legalábbis nem szeretném, hogy másról szóljon ez a nap...

Nyílván neked kell ismerned annyira a választottadat, hogy tudd, örülne-e a meglepinek, vagy sem.

2008. nov. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Szia!

A meglepi lenne a legjobb,de képzeld el,ha nem megfelelő méretű gyűrűt veszel,vagy az a helyszín nem jön be a Kedvesednek amire gondoltál...mi megbeszéltük előre,hogy nekem mi tetszene,mekkora gyűrű kell,hogy lenne jó,mire vágyom.Nem muszály ugyanazt csinálni,tenni amit megbeszéltek.Váratlan időpontban,váratlan helyzetben is lehet szép,romantikus,vagy bármi...de legalább olyan lesz amiről a Szerelmed álmodott és utolsósorban a gyűrű is passzol :D

2008. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!