Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megcsalta a menyasszonyat, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalta a menyasszonyat, de szereti?

Figyelt kérdés
Egy jo baratom mar tobbszor is beprobalkozott nalam ugyhogy kozben baratnoje volt.Ekkor meg mindig visszautasitottam, hiszen o is es en is kapcsolatban voltunk.Ra egy kis idore megis megkerte a kezet. Kesobb az en kapcsolatom megromlott es szakitottunk a parommal.Miutan az a bizonyos srac megtudta tobbet beszeltunk es flortolt velem.Egyszer talalkoztunk kettesben, mert nagyon megviselt a szakitas es vegul nala aludtam.Reggel mar megbantam mindent ami tortent az ejjel folyaman.O azt mondta hogy szereti a baratnojet, de en egy nagy kisertes vagyok szamara.Meg tartjuk a kapcsolatot, de nem engedtem tobbet neki semmi olyant ami megcsalasnak minosulhet. A kapcsolatat nem akarom tonkretenni, nem akarok en lenni az aki szetszakitja oket, de tudom hogy en is hibaztam. Szerintetek szereti a csajt, ha ilyeneket tesz? Iden szeptemberben hazasodnak.

2019. ápr. 8. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Már megtetted, hiszen lefeküdtél vele.
2019. ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

Igazából az a kérdés, hogy te szereted-e őt vagy sem.

Nyilván a menyasszonyát nem szereti igazán, ha közben veled is van... Igazából nem is tartozik rád, hogy ők ketten hogy vannak egymással. Ha szereted, akkor lépj!

2019. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Hát, nagyon szeretheti, ha megcsalta.


De te is megéred a pénzed, ha olyannal kavarsz akiről tudod, hogy kapcsolatban van. Gyenge kifogás a "mert megviselt a szakítás". Az azért dicséretes, hogy vállalod a tetted, de attól még benne voltál.


Mit tudsz tenni? A baj már megtörtént. Ha tényleg nem akarsz "az lenni aki tönkreteszi a kapcsolatukat", akkor az egyetlen amit tehetsz, hogy megszakítod vele/velük a kapcsolatot. Minden más eseménysorozat a lebukást eredményezi egy idő után. Bár neked az nem lenne baj, nem kellene együtt élned a dologgal, de az 100% hogy a szakításukhoz vezetne, amit nem szeretnél.

2019. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy szereti. Csak a biztonság kell neki.
2019. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Oszinten vannak erzelmeim iranta, de nem tudnak vele lenni, csak az jarna a fejembe hogy biztos engem is meg fog csalni.Es tudom hogy mar nem tehetek semmit, buntudatom van, de visszaforditani mar nem tudom az idot...csak ha nem szereti akkor miert marad vele, miert nem keres egy olyan csajt akivel oszinte lehet??? Tudomtudom, nem az en dolgom...de sajnalom szegeny csajt
2019. ápr. 8. 19:10
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ő így értelmezi a szeretetet, hogy szembehazudja, meg átveri, meg megalázza az illetőt. Fantasztikus srác lehet, gratulálok hozzá.


Neked ez miért fontos, kerdező? Neked ez a lány senki, a sráccal meg volt egy jó éjszakád. Nem a te hibád, hogy ő egy gerinctelen p.cs, de ne legyenek illúzióid, ha téged "szeretne", veled is megtenné, ugyanúgy.

2019. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

"Tudomtudom, nem az en dolgom...de sajnalom szegeny csajt"


Na, eddig a pontig is hányingerem volt tőled, de itt azt gondoltam, hogy köpj egyet, és állj alá!

Sajnálod te a tudod kidet.... de azt a csaj biztos nem, akinek az esküvője előtt a pasijának a farkán ugrálsz!

2019. ápr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tanulj az esetből, legközelebb ha ilyesmi van, akkor emlékeztesd, hogy van barátnője és ne akarjon tőled semmit.


Sokan belemennek az ilyenbe - mindkét nem - de nem tudom miért. Tényleg olyan nehéz nemet mondani? Miért vonzóbb egy olyan férfi/nő akinek kapcsolatban van?

2019. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nem a szakítás viselt meg hanem faxhiányod volt azért engedted meg hogy gerincre vágjon


N

2019. ápr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Te sajnálod szegény csajt.😂

Amikor a palija téged tologatott akkor miért nem sajnáltad?

Nagyon lelkiismeretesnek akarsz tűnni, csak ezzel a sajnálom szöveggel túltoltad.

Te azt akarod igazából hogy dobja és veled legyen.

Kérdésedre válaszolva pedig, nem, nem szereti. Ahogy téged sem.

2019. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!