Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Olyat hallottam, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyat hallottam, hogy a harmadik májuskosár után el "kell" venni a lányt? Ti ilyenről tudtok? Szülőktől, nagyszülők től vagy esetleg olyan cikk, amit én találtam neten?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mit jelentenek a színek, meg a szokások stb

Csak ezt az újat még nem hallottam és érdekelne

Köszönöm szépen



2019. ápr. 25. 10:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

#1 Hülye vagy. Ne legyél büszke rá.

#2 Ez gáz, de hogy jön ez ide? Nagyon sokan tudják.

#3 Hogy jön ez ide?

#4 Szeretnélek megdicsérni, hogy te vagy a

leg-majdnem-értelmesebb hozzászóló. Gratulálok!

#5 Hülye vagy

#7 Ha hülye vagy, nem muszáj bunkónak is lenni. Elég egy rossz tulajdonság egy embernek.

#9 Nem ez érdekelt, de leírtam.

#10 Senki nem pánikol, nyugi.


Végezetül, sokan nem jutottatok el odáig, hogy felfogjátok a kérdést. Ez igen szomorú. Inkább nyögtök egy hülye választ. Akik felfogták, nem tudtak értelmesen válaszolni.

Kérdezem, ha nem tudsz segíteni, minek szólsz hozzá?

2019. ápr. 25. 12:39
 12/19 anonim ***** válasza:

Nincs sehanyadik, színek szerint van:

[link]

2019. ápr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
80%
Fu, őszintén remélem, hogy nem te vagy a lány, aki várja az eljegyzést. :D
2019. ápr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
60%
A 4es és a 9es is én vagyok.Ha èszre vetted volna nem mindenki tudja mi az a májuskosár,nem mindenhol szokás.De ha te vagy fiú,tőled nem várnèk egy darabot se,ha meg a lány,akkor biztos nem vennèk egy 5000Ft-at se,nemhogy normálisat.
2019. ápr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Semmit sem kell.

Ha komoly, hosszan tartó kapcsolatban éltek, akkor adj lila kosarat.

Ha tervezed eljegyezni a közeljövőben, akkor rózsaszínt vigyél neki, de jól gondold meg. Ha ő is nézi a színek jelentését, akkor várni fogja, hogy megkérd.

Eljegyzés után pedig fehéret kell vinni.

2019. ápr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
49%
Tényleg: oké, hogy nem mindenhol hagyomány a májuskosár, de aki azt se tudja mi az, az miért itt pattog? Miért nem görget tovább negatív hozzászólások nélkül?
2019. ápr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

#16 Köszönöm, hogy megértesz, okos ember vagy!

Én sem szólok hozzá olyan témához, amiről nem tudok semmit...

Úgy hívják inteligencia

2019. ápr. 28. 20:53
 18/19 anonim ***** válasza:
72%
És úgy írják, hogy intelligencia (bocs, de olyan unszimpatikus vagy, hogy én egy tábla csokit se vennék neked, nem, hogy akármilyen kosarat).
2019. ápr. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
79%

Aki visszakérdezett hogy mi az, az is arra próbált utalni, hogy ez egy nagyrészt kikopott hagyomány, a modern kapcsolatok túlnyomó többségében semmiféle szerepe nincs, így butaság erre házassági terveket alapozni.

Ha a hagyományra vagy kíváncsi, ott a hagyományok kategória, itt párkapcsolati tanácsokat adnak az emberek,. Párkapcsolati szempontból pedig erre a kérdésre az a helyes válasz hogy nem, nem kell elvenni a harmadik májuskosár után a lányt, mert ez egy elavult hagyomány amit a többség nem tart.

Amúgy biztos hogy mindenki más a hülye és csak te vagy helikopter, és biztos hogy ezt ilyen alpári stílusban kell előadni?

2019. ápr. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!