Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nagyon furcsa, ha nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon furcsa, ha nem volt lánykérés, de menyasszony vagyok?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel mindketten házasságpártiak vagyunk és miután összeköltöztünk és működött minden, akkor megbeszéltük, hogy össze fogunk házasodni jövőre. Azóta ő a menyasszonyaként emleget, én őt pedig a vőlegényemként. Így utólag furcsa belegondolni, hogy nem volt lánykérés, de ez csak azután fogalmazódott meg bennem, hogy mások is kérdezték. Gyűrűm sincs, ami nem zavar, a vőlegényem se spórolni akart ezzel(vett már nekem drágább ékszereket). Nem érzem magam rosszul ettől, ugyanúgy boldog vagyok, mintha meglett volna a körítés is.


26N



2019. jún. 21. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Sok boldogságot!
2019. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Akkor miért írsz ki róla kérdést,ha nem zavar?
2019. jún. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Ha titeket nem zavar, akkor ne foglalkozz vele.

Furcsa persze, az emberek kérdezősködnek, kotnyeleskednek, mikor jön a baba, férjhez mikor mész stb, de ha nektek így a tökéletes, akkor nem magyarázkodni.

2019. jún. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

Annyiban fura, hogy ha gyűrűvel megkéri a kezed, az neked szép, lelkileg felemelő gesztus, jobb érzés.

Tudom, mert volt már gyűrűs eljegyzésem. Hiába hívna a pasim menyasszonyának az eljegyzés előtt, lánykérés nélkül nem ugyanaz az érzés. Pl. mintha esküvő nélkül hívna a feleségének... Maga az úgymond egyesülés, az összekötés nincs meg. Érted nagyjából? Tapasztalatból beszélek.


De ehhez senkinek semmi köze, viszont a te lelkednek tenne jót a gyűrűs lánykérés, mert anélkül azért mégse ugyanaz a dolog.

2019. jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem az jelent a legtöbbet, hogy a feleségének szeretne engem. Voltam amúgy már menyasszony(csak még az esküvő előtt szakítottunk), de most boldogabb vagyok.
2019. jún. 21. 14:05
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Mert érzed Te is hogy nincs minden rendben,és ez így a na jó lebeszéltük az elején azok vagyunk,de nincs semmi látszatja.Ez a lustaság teteje.Ezért zavar Téged is.
2019. jún. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ez lenne az ideális, semmi gyűrű, semmi erőltetett színpadi show, hanem csak beszéljük meg, hogy összeházasodunk. Mondjuk én (ha jó a kapcsolat) a családdal tartanék egy kis vacsorát, ahol bejelentjük "hivatalosan", hogy összefogunk házasodni, de ennyi.
2019. jún. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi rossz. Engem szóban kért meg otthon a férjem, se gyűrű semmi, utána megbeszéltük mikor legyen az esküvő. Az a fontos, hogy szeretitek egymást, és hogy legyetek sokáig boldogok.
2019. jún. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem zavarna téged az, hogy nem volt körítés, akkor eszedbe se jutna a dolog. Ha pedig eszedbe se jutna, kérdést se írnál ki róla. Most nekünk akarsz hazudni, vagy saját magadnak?
2019. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ebben semmi rossz. Ha mindkettőtöknek megfelel ez így teljes mértékben, akkor nincs ezzel semmi baj. Nekem volt lánykérésem, de én szerettem volna, és ezt a vőlegényem tudta. Viszont azt is megértem, ha valakinek ez nem annyira fontos. Ha maximálisan boldog vagy így, akkor hajrá az esküvőhöz. Sok boldogságot.
2019. jún. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!