Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » El fog valaha jegyezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fog valaha jegyezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal másfél éve vagyunk együtt. Én már nagyon várom hogy eljegyezzen mert tiszta szívemből szeretem! Ő 31 én 21 éves vagyok! Igaz nem vagyunk túl régen együtt, de sztem őneki már ideje lenne vhová lépnie mert benne van a korban! Még nem igazán volt szó az eljegyzésről mert én nem nagyon merem felhozni nehogy azt gondolja hogy rá akarom erőltetni vagy vmi ilyesmi! Meg hát azt akarom hogy ő saját magától akarja az eljegyzést ne pedig úgy ha én felhozom a témát! Vagy ez így nem jó?? Légyszi segítsetek!!!! Tanácstalan vagyok!! Ja most lesz a szülinapom nov. végén, lehet hogy akkor akarja? Nem tudom!!! Segítsetek légyszi!!!


2008. nov. 13. 15:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Ilyen nincs, hogy benne van a korában... Belső indíttatás kell egy ilyenhez, főleg férfiak esetén, nem megy az olyan könnyen, és főleg a mai korban, amikor sokan csak papírnak tekintik. Nem tudom, el fog-e jegyezni, vagy tervezi-e, mert nem ismerem.

De a korra ne hivatkozz, ha a gyerek miatt aggódsz, láttam én már olyan házaspárt a környékünkön, akiknél a férfi már nyugdíjas volt, a feleségnek se volt már sok nyugdíjig, és akkor született gyerekük (akkor már volt gyerekük, felnőtt, tehát nem volt probléma, összejött még egy baba öregségükre).

2008. nov. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!!
2008. nov. 13. 15:48
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nincs okod aggodalomra. Tényleg ez nem kor kérdése, te pedig még bőven ráérsz :) Engem 2,5 év után jegyzett el a párom és rá 1,5 évre volt az esküvőnk.
2008. nov. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez a "benne van a korban" relatív dolog, szerintem egy 31 éves még nincs semmivel elkésve, és az is lehet, h azért is keresett sokkal fiatalabb partnert, mert nem gondol még ilyesmire, élvezni akarja az együttjárást, a szerelmeteket. Ne érjen csalódás, ha a szülinapodra csak ajándékot kapsz, gyűrűt nem.

Miért olyan fontos az a gyűrű 21 évesen? Kétségeid vannak a felől, hogy komolyan vesz-e, szeret-e, és ebben a formában megerősítésre vágysz? Vagy vonz a romantikus eljegyzés, esküvő gondolata? Esetleg bánt, hogy a barátnőis már férjhez mentek? Vagy valóban erre vágysz már? Házaséletre, gyerekre, stb.?

Ezt kéne tisztáznod magadban, sé aszerint előhozakodni a kérdéssel a párodnak, vagy legalábbis kiszedni belőle vaéahogy az ezzel kapcsolatos véleményét.

2008. nov. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen az van főleg a dologban hogy kétségeim vannak afelől, hogy komolyan vesz-e engem vagy csak jó hogy valakivel el tud lenni meg ilyenek. Én házasságot még nem szeretnék azonnal de az hogy gyűrűt kapnék megerősítene abban hogy szeret és tényleg komolyan vesz!!
2008. nov. 13. 15:54
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem azért nem kérte meg éveken keresztül a férjem a kezem, mert:

- mindent meg akart előbb teremteni: lakás, autó, tartós munkahely (már amennyire lehet manapság tartósról beszélni)

- én mindig azt mondtam, hogy milyen rossz X-nek, mert már Y éve menyasszony, szóval amíg nincs pénz az esküvőre, addig minek az eljegyzés.

Én is minden névnapkor, szülinapkor, Bálint napkor, nőnapkor, évfordulókor, karácsonykor azt vártam, hogy megkérje a kezem. Amikor megtörtént (február eleje) és elmondtam neki, kiröhögött és azt mondta, hogy olyankor mást ünnepelünk, nem tartotta helyénvalónak.

És hidd el, így lesz neked igazán meglepetés.

Üdv.

2008. nov. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ezekből amit felsoroltál már egy pár dolog adott lenne, ami már nem lenne akadály. (Ház, autó, munkahely). Én várok ameddig csak tudok. Türelmes típus vagyok csak annyira szeretem meg sztem ő is hogy ez még ráadás lenne a szerelmünknek. Nem tudom.
2008. nov. 13. 15:59
 8/17 anonim ***** válasza:
98%
miért ne jegyezhetne el?minden esélyed megvan rá,csak ne azon aggódj h mikor és hogy teszi meg!ha nem várod,akkor sokkal előbb meglephet:) ne várd és jobb lesz hidd el!mondom ezt én,aki szintén epekedik egy gyűrűért...de majd úgyis...:)
2008. nov. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Garancia semmire nincs ebben az életben,ezt jegyezd meg.Sem az eljegyzés,de még a házasság sem garancia a boldog kapcsolatra.Szeressétek egymást,beszélgessetek sokat,abból meg fogod tudni mennyire vesz komolyan téged.

Egyébként a kor miatt esetetekben szerintem sem kell aggódni,főleg a Tied miatt nem.Ráértek még,lehet,hogy Ő is így gondolja.De az is lehet,hogy egyszer csak meglep egy gyűrűvel.Gondold el,milyen romantikus,ha egyszer csak letérdel eléd,és feleségül kér.Mert különben mi értelem az eljegyzésnek?De várd ki,amíg Ő teszi ezt magától.Ha Te kezdeményezed ezt a dolgot,elveszti a varázsát,úgy már nem az igazi.Ha veled képzeli el az életét,akkor előbb utóbb megteszi nyugi.

Minden jót nektek.

2008. nov. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

én 6éve várok rá,én is 21vagyok,ő 25.de mindig azt mondja,hogy MAJD ELJÖN AZ IDEJE!az már mellékes,h én már az esküvő minden részletét megterveztem.:-)

megfigyeltem,sokszor van úgy,hogy évekig együtt vannak emberek,semmi eljegyzés,esküvő,aztán szétmennek,összeismerkednek mással,és fél év mulva már az esküvőt tervezik.remélem velünk nem ez lesz.a szomszédunkkal ez volt,15év után.mindkét részről.

2008. nov. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!