Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan kérte meg a párod a kezed?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérte meg a párod a kezed?

Figyelt kérdés

A kérdésem azokhoz szól,akik TÁVKAPCSOLATBAN voltak. Hogyan kérte meg a párod a kezed és hogyan alakult az együttélés?

Lányok ti költöztetek a párotokhoz vagy közösen vettetek házat?



2019. júl. 12. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Mi köze ehhez a távkapcsolatnak? Úgy nyilván szóba se jött volna a házasság, ha korábban nem élünk együtt legalább pár évet, egyikünk sem annyira ostoba, hogy távkapcsolatból egyből házasságba ugorjon.. Mi olyan másfél év után költöztünk össze, korábban 2 hetente töltöttünk együtt pár napot általában. Az esküvőről akkor kezdtünk el beszélni, amikor már együtt is éltünk 3 éve. Mi csak megbeszéltük a dolgot, klasszikus lánykérés nem volt, klasszikus esküvő sem, az egyáltalán nem a mi stílusunk. Mindig is pragmatikus voltam, nincs bennem egy romantikus porcika sem.
2019. júl. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és albérletbe költöztünk, ő korábban is ott élt, csak lakótársakkal. A lakótársak kiköltöztek, én beköltöztem és onnantól felesben fizettünk mindent. Az elején nehéz volt megszokni azt, hogy állandóan közel vagyunk egymáshoz, mindketten egyedül éltünk előtte, szóval kicsit furcsa volt, de most már egyedül élni lenne furcsa :)
2019. júl. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Távkapcsolatban éltünk 4 és fél évig. Én költöztem hozzá, miután az egyetemet befejeztem. Tehát én kezdtem külföldön új életet. A kezem fél évvel az összeköltözésünk után kérte meg. Öt éves évfordulónkat ünnepeltük és egy iglu hotelbe mentünk. Volt egy szép, kivilágított jacuzzi a szobánkhoz. Amíg én átöltöztem, ő elrendezett mindent, kért extra gyertyákat, pezsgőt, szórt virágszirmokat. Én még, mikor ezt megláttam, se sejtettem semmit, gondoltam öt év az csak öt év, megadjuk a módját. :D Bent ültünk a medencében, beszélgettünk az elmúlt öt évről, és egy régi poénunkat mondtuk el ismét, azaz hogy "na felbontjuk e az ötéves szerződést" a párom erre azt mondta, igen, ő felbontaná. Mert mást tervez. És akkor elővette a gyűrűt és feltette a kérdést, ráadásul magyarul. Később azt mondta, csak emiatt izgult, hogy jól ki tudja mondani. Gyakorolta előtte. Idén megtartjuk a polgári esküvőt szűk körben, jövőre a templomit plusz lagzit. Az együttélés jól megy, semmi hátrányt nem éreztem amiért táfkapcsolatban éltünk korábban, mivel azért havonta találkoztunk.
2019. júl. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sajnos egy szeles napomon két púzás között feltettem a kérdést. Ő igent mondott a gyűrűre de megkérdezte mennyiért vettem. Együtt vagyunk azóta is együtt hízunk
2019. júl. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1 évig jàrtunk együtt, aztàn összeköltözés, majd fél évre rà össze is hàzasodtunk.

De nem mondanàm tàvkapcsolatnak, 30+ pàr kilóméterre laktunk egymàstól. 2,5 hónap utàn kérte meg a kezem. Letérdelt, elmondta hogy én vagyok élete szerelme, és velem akarja leélni az életét, és megkérte a kezem, közben ment a tűzijàték ( augusztus 20).

Egyébként ő költözött hozzàm, minden szuper azóta is, 9 éve vagyunk együtt:)

2019. júl. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3 évig voltunk távkapcsolatban, aztán összeköltöztünk az ő városába albérletbe. Előtte mindketten a szüleinkkel laktunk. Az együttéléssel nem voltak problémák, mindketten örültünk, hogy végre össze tudtunk költözni. 4 év együttélés után kérte meg a kezemet.
2019. júl. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!