Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem fontos a gyűrű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fontos a gyűrű?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, a párom 25. Megkérte a kezem, de gyűrűt még nem kaptam. Baj, ha nagyon szeretnék, és ő ezt nem tartja fontosnak?
2008. nov. 14. 01:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Mond meg neki, ha szeretnél.

És fogd vissza egy kicsit magad: ne a legdrágábbat válaszd.

2008. nov. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a fura,hogy nem adott ! Èn nem tudnàm elkèpzelni, hogy ne kapjak. Talàn ugy gondolta ,tènyleg nem olyan fontos. Szerintem is beszèlj vele,bàr te tudod hogyan àlltok anyagilag,de valòban nem a legdràgàbbat kène vàlasztanod.
2008. nov. 14. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
97%
Tudod, szegény férfiak megpróbálnak keménynek tűnni. Hagyományok: pfuj. Közben pedig szeret téged, de ezzel a gyűrű üggyel azt akarja demonstrálni, hogy ő milyen modern/macsó. Mondd el neki, hogy számodra nagyon fontos a gyűrű, ajánld fel, hogy a részedet kifizeted. Azt úgysem viselné el a büszkesége.
2008. nov. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

kérdezd meg töle hogy komoly eljegyzés volt vagy csak vicc. mert szerintem csak vicc, ha nem volt gyürü. és ezek után meg igenis válszd a ha választás elé tesznek a legdrágábbat.

persze nem az ár, hanem a gesztus fontos, itt meg pont az hiányzik. a gyürü az összetartozást jelképezi.

2008. nov. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem,ha szeret téged és tudja,hogy szeretnél egyet,akkor fontosnak tart téged annyira,hogy vesz egyet.Még akkor is,ha neki ez nem olyan lényeges.
2008. nov. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen helyzetben vagyok csak én 21 a párom pedig 26 éves és 4 és fél éve vagyunk együtt. Már ő is 2x megkérte szóban a kezemet, de gyűrűt én sem kaptam. Viszont mi már a házasságról is beszéltünk, egyikük sem szeretne nagy esküvőt. Én sosem fogom neki mondani, hogy szeretnék gyűrűt, mivel már elég hosszú ideje vagyunk együtt ahhoz, hogy tudja mit szeretnék. Szerintem te se tedd, gondolj bele, hogy lehet meg szeretne lepni téged te pedig elrontod a meglepetést. Akkor fogod majd megkapni, amikor egyáltalán nem számitasz rá és később örömmel fogsz visszagondolni rá. Ha te fogod neki mondani, hogy vegyen gyűrűt, akkor pedig inkább nem is akarsz majd rá emlékezni, mert az olyan lenne, mint ha te kérted volna meg a kezét, persze ez nézőpont kérdése. Szerintem megéri várni még egyáltalán nem vagytok elkésve, jó persze a gyűrű még nem jelenti azt hogy rögtön össze kell hogy házasodjatok. Ha tényleg szeret akkor előbb-utóbb kapsz egy gyűrűt is ne aggódj, légy türelmes. Hozzáteszem egy kicsit már én is türelmetlen vagyok, de várok :)
2008. nov. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Tesomeknal meg pont forditva van. Mar harom gyurut is vett a baratnojenek, de meg egyszer sem volt leanykeres. Nalunk meg ugy volt, hogy az eskuvo elotti napon kaptam meg az eljegyzesi gyurut es egy napig voltam menyasszony. Hivatalosan eljegyzes nem is volt nalunk, csak elharatoztuk, h osszehazasodunk. Azota meg hordom az eljegyzesi koves gyurut es a karikat is.

Fontos, mert az osszetartozast fejezi ki. De lehet, h most epp nincs penze vagy talan a karacsonyi vacsorara tartogatja a meglepetest, de mar elore tudni szerette volna a valaszodat. Ki tudja. Az ido majd eldonti, mi volt a fiu szandeka ezzel a gesztussal. Varj meg egy kicsit es ha par honapon belul nincs valtozas, azert kerdezz ra erre.

2008. nov. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A feleségemmel anno volt eljegyzés, gyűrűvel. (aztán mivel kényelmetlen volt, nem hordtuk) Volt esküvő, másnap már a dobozban volt a gyűrű. Nem tartjuk fontosnak a gyűrűt, de mivel az eljegyzés, házassági szertartás része gyűrű vettünk, egy párt(olcsót).


Ez szerintem ember függő kinek mit jelent a gyűrű vagy annak viselése. Nekem nem az ékszer viselése fűz szeretet a párom és a gyermekem felé.

2008. nov. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Úgy volt, hogy már nem bírta tovább és megkérte a kezem, mondta, hogy nagyon szeretné ezt az egészet, ezért nem értem hogy miért nem kapok. Kérdeztem tőle, hogy fontos e neki, meg, hogy komolyan gondolja e és azt mondta hogy igen. Nem tudom, hogy mit csináljak :S SEGÍTSETEK :S
2008. nov. 14. 21:55
 10/12 anonim válasza:
100%

A korábbi válaszok egyikében volt, hogy talán a karácsonyi alkalomra vár. Nem rossz gondolat. Valóban lehet. Ki kell várni.

A gyűrű pedig ebben a társadalomban igenis fontos. Bár maradinak tűnhet egyesek számára, mégis ez ad eligazodást a többi ember számára, hogy ő már foglalt, nem érdemes próbálkozni. Más oldalról pedig valóban a szándék komolyságának a kifejezése, értéktől függetlenül.

Bízom benne hogy a Karácsony eloszlatja majd a kételyeidet.

2008. nov. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!