Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő után ugyanolyan jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő után ugyanolyan jól érzitek magatokat a párotokkal mint előtte?

Figyelt kérdés
Mert ugye tudni kell hogy sokszor esküvő után valami megváltozik a párokba kis idő után és vagy váláshoz vezet vagy eltávolodáshoz..
2010. júl. 14. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakik eltávolodnak,valószínü,hogy esküvö nélkül is az lett volna.......

Mink 13 éve vagyunk eggyütt,ebböl 4 év házasság.

2010. júl. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én még jobban érzem magam a párommal, mióta a férjem. Nagyon jó férj, apa ,társ. Tudtam, hogy nem fogok benne csalódni.

2010. júl. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi 8év együttélés után házasodtunk össze, a férjem akkor sem akart, így a házasságkötés után baromi szemtelen lett, szinte törlesztett minden addigi vélt és valós sérelméért.

Egy idő után kb. 4-5 hónap abbahagyta, mert sokat dolgozott, aztán elfelejtette, hogy házas.

Gyűrűt most sem hajlandó hordani, így én sem veszem fel.

Számomra sértő, hogy a házasság jelentőségét most sem fogja agyilag.

2010. júl. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

NEM! Sokkal jobban!!!! 7 év együttélés és közel 3 év házasok (jövő hónapban leszünk 3 évesek)

Ez KIZÁRÓLAG tőletek függ, hogy hogyan alakítsátok utána az életeteket. Ha komolyan veszitek, hogy egy család vagytok, összetartotok, és egymásra kell odafigyelni és hangolódni, nem lesz baj! A bajok ott vannak, ahol nem te vagy nem ő van első helyen. (szerintem)

2010. júl. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nővéremék esetét mesélném el. Egy ideig együtt jártak, majd 2000ben összeköltöztek. Imádták egymást, mindenki azt mondta hogy ők soha nem fognak szakítani. Tényleg úgy néztek ki, mint az álompár.

2005-ben összeházasodtak, a nászúton megfogant a gyerek. 2006ban megszületett. Már akkor voltak gondok, de titkolták. Nővéremnek volt egy lakása, ami csak az övé volt. Hitelt vettek fel, majd átköltöztek egy nagyobb lakásba. Aztán egyik nap még (2008 májusában) arról beszéltek, hogy családi házba szeretnének költözni. Másnap meg jöttek, hogy elmondják: válnak.

Utólag derült ki, hogy az esküvő után, nővérem terhessége alatt romlott meg a kapcsolatuk.

2010. júl. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem értem az ilyen kérdéseket.. Mégis miért kell mindent általánosítani. Az oké, hogy van ilyen, de szerintem nagyon sok az ellenpélda is. Nem kell mindenkit egy kalap alá venni.
2010. júl. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sokan a házasságot "társadalmi elvárásként2 élik meg. Menj már férjhez/Nősülj meg.

Továbbá a házasság nem fog kevesebb problémát okozna a kapcsolatban , ez nagy tévedés! Ugyanolyan problémák lesznek, csak a két fél szerelemből- majd szeretetből- megtanulja ezeket kezelni. Akkor van gond, ha csak a problémákat látják, a megoldást meg nem keresik. Türelem, elfogadás, és kompromisszumok.

Sok házasságot eleve nem is szabadna megkötni, (főleg ha fiatalok és olyan de olyan szerelmesek...)vagy pedig egyik/másik fél makacssága miatt megy tönkre. A házasság 100%csapatmunka. És minden nap oda kell a párunkra figyelni, nincs lazsi :)

2010. júl. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi 8 éve ismerjük egymást,4 éve élünk együtt, 2 éve vagyunk házasok. Nálunk az esküvő óta minden sokkal jobb. Addig sem volt problémánk, de azóta sokkal bensőségesebb a kapcsolatunk.
2010. júl. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem régóta házasodtunk, de nem változtak az érzelmeink. Sőt, egyre boldogabban vagyunk, mert hamarosan család leszünk! Kicsit más érzés, mint előtte, én szeretem a tudatot, hogy házasok vagyunk. Oda kell figyelni a másikra, és magunkra is, sokan elhanyagolnak mindent, mert már megvan amit akartak, és itt követik el a hibát.
2010. júl. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!