Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van olyan pasi aki nem akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi aki nem akarja feleségül venni a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Én nem akarok férjhez menni, de ha egyszer arra kerülne a sor akkor mit mondhatnék a barátomnak?

16L


2010. júl. 15. 07:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne lenne, nem is kevés. De 16 évesen ezen még felesleges gondolkodnod, megváltozhat a véleményed.
2010. júl. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a kijelentéssel még várjál:)

Én több éves eggyüttélés után is még két évvel ezelőtt is azt mondtam,hogy nem akarok házasodni,jó csak így simán élettársként.Most meg mi van?Jövő héten lesz az esküvőm:)És nem lettem kényszerítve,saját akaratomból tervezem hogy kimondom az igent:))

2010. júl. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Te semmit. Ha anélkül is megkapja a nőt,akkor miért akarná elvenni? De az is lehet,hogy nem shiz a házasságban,vagy fél a csalódástól. Esetleg nem akar elvált apa lenni,akinek csak fizetnie kell fél-életén keresztül.
2010. júl. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
hát igen, ezek mind jó érvek, tudod amikor a házasságok nagyobb része végződik vállásal, akkor meg mi értelme ? na meg attól a papírtól nem lesz ám jobb semmi köztetek
2010. júl. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
54%
Van ilyen, de nincs ezzel semmi gond... pl a nővérem 9 éve él együtt a párjával és van egy 2 éves gyerekük, de eszükben sincs házasodni :) jól megvannak így is...
2010. júl. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%

Van bőven, ne aggódj:) De amúgy az életed során még ezerszer változhat ez a véleményed:)


Amúgy mi is 7 éve vagyunk együtt, és hülyeségnekt tartjuk a házasságot, attól nem fogjuk egymást jobban szeretni.. Ugyanúgy közös kassza van, közös dolgok, és komoly a kapcsolat. Akkor meg minek?


Tesómék is vagy 10 éve együtt vannak, van egy kisgyerekekük, imádják egymást, miért kéne összeházasodniuk? Újat nem adna, csak elvinne sok pénzt..

A komoly kapcsolatok házasság nélkül is működnek, egy rossz kapcsolatot a házasság se fog összetartani..

2010. júl. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%

Én is úgy vagyok vele hogy nem akarok nősülni.....az csak egy papír.lehet később meggondolom.

6éve vagyok a párommal.

30f

2010. júl. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én sem szerettem volna 16 évesen férjhez menni, sőt 20 évesen sem. De aztán nagyon élveztem az esküvőt. És nem a papír miatt volt fontos, hanem mert olyan jó érzés kimondani, hogy a férjem, meg mert ez egy gyönyörű emlék marad, és életem egyik legromantikusabb élménye
2010. júl. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen ez oké, de nem javasolnám, hogy ehhez 30 évesen is ragaszkodj. Sok olyan pasi van ugyanis, akinek kényelmes, hogy évekig együtt él egy nővel, majd, mikor talál egy jobbat, lelép. A nő meg közben gyerekre vágyik, és 30-on túl már nem igazán szaladgálnak családra vágyó facér férfiak (mert azok már megnősültek korábban, aki meg nem, az nem is akar), iszonyú nehéz új életet kezdeni, az idő meg sürget (gyerek szempontból, aki ezt tagadja, az hazudik, persze 30 évesen még nem késtek le semmiről, de 35 körül azért para van, főleg ha nem 1, hanem több gyereket akar valaki).

Az nem baj, ha a pasi otthagyja azt, aki nem az igazi, de én nem tartom becsületes dolognak, hogy pontosan tudja, hogy nem az igazi, de hülyíti, mert neki kényelmes, hogy van nője. Ha komolyak a szándékai, vegyen el, ha meg nem komoly, akkor ne raboljuk egymás idejét.

A papír nem garancia semmire, simán el lehet válni, de a az elköteleződés szándéka nagyon fontos, ez pedig a papírban testesül meg sajna.

2010. júl. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%

8:22-nek

A polgári esküvő 2 tanúval ingyenes. Csak a cécóért kell fizetni. Szép-szép a közös kassza, csak nem kevesen jártak már úgy, hogy szakításkor az egyik fél (jellemzően a pasi) mindent vitt. Házasságban törvény szabályozza, hogy ezt nem teheti meg, anélkül elég necces a dolog. Nincs ügyvéd, aki visszaszerezné a dolgaidat.

Egy kapcsolatnak minden esetben bizalmon kell alapulnia, de amit ti tesztek, azt inkább felelőtlenségnek lehetne nevezni.

2010. júl. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!