Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A kozmetikus csinálja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kozmetikus csinálja az esküvői sminket vagy profi sminkest kell keresni?

Figyelt kérdés

2020. jún. 12. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ha láttál képeket a korábbi munkáiról és tetszettek, akkor a kozmetikus is nyugodtan csinálhatja, vagy akár a szomszéd Juliska néni is. A lényeg, hogy neked tetsszen a smink, amit viselsz.
2020. jún. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
En egyszer megjartam a kozmetikussal, masodjara eskuvoi sminkesre biztam magam, megerte.
2020. jún. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Csak egy tipp ha akarsz egy kicsit spórolni. Nincs olyan, hogy esküvői sminkes. Minden ami "esküvői"-ként van hirdetve kétszer annyiba kerül mint ugyan az a szolgáltatás nem esküvőiként hirdetve. Bármilyen sminkes megteszi akinek tetszik a munkája, ne akarj kifejezetten esküvői sminket mert rosszabbul jössz ki.
2020. jún. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Elmesz, csinaltatsz egy-egy probasminket és amelyiknek a munkája jobban tetszik.
2020. jún. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
7%
hiába törölteted, nem mindegy: Ki fizeti?
2020. jún. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem a kérdező törölte 😉🤣 am meg mit érdekel h kinek a pénze? Nem ez volt a kérdés. Ha már eljutottak a házassági, akkor gondolom nem egy 5 ezres sminken fog bukni az egész kapcsolat.
2020. jún. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

6.-nak.


5000??? 1990-ben élsz?

2020. jún. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Ne akadj már ki. Egyszerűen csak írtam egy random összeget.
2020. jún. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Arra vigyázz, nehogy valami véglegeset csináljon rajtad. Férjem húga kozmetikus, adta magát, hogy hozzá megyek az esküvőm miatt. Alapból nem jártam kozmetikushoz, mert a természetesség híve vagyok és a visszafogott sminket megoldom magamnak. No de az esküvő az esküvő. A próbasminkem egész jól sikerült, szerencsére nem engedtem, hogy túlságosan legyantázza a szemöldökömet, ha rajta múlt volna, szerintem életem végéig járhatnék szemöldököt tetováltatni, mert az a rész, amit leszedett, soha többé nem nőtt vissza. Amúgy az esküvőre készített sminkem sokkal rosszabb lett. A próbasminken a műszempillám is sokkal természetesebb lett, főleg hogy utólag vágtam belőle és nem hagytam meg méteresre. Sajnos erre az esküvőmnél már nem volt időm.
2020. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy smink el nem lehet visszafordithatatlant csinálni. Oké, te most említetted a szemöldök gyantat. De amúgy az nem tartozik bele a sminkelésbe. De annak igaza van az utolsónak h próba sminkre mindenképp menj el.
2020. jún. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!