Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jovo nyaron is elhalasztjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jovo nyaron is elhalasztjak szerintetek az eskuvoket?

Figyelt kérdés
2020. júl. 25. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Idén sincsenek elhalasztva.
2020. júl. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%
Igen. Vannak esküvők amik nem lesznek megtartva. Főleg ha utolsó szemig minden kiderül a menyasszonyról, hogy kicsudi-micsudi "őkegyelme" és milyen játékot űzött 4 ember életével.
2020. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, de senki sem tudhatja elore. Egyebkent tegnap is voltam esküvőn es semmi "ovintezkedes" nem volt.
2020. júl. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jaajj ugy ertettem hogy lesz e vajon necces eset mint most julius elejen volt
2020. júl. 25. 18:15
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
??? Milyen necces eset? Koronavírusra gondolsz? Fogalmazz már érthetően!
2020. júl. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az se mindegy hogy irok

Nemar ez miert jo

2020. júl. 25. 18:22
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem teljsen egyértelmű volt, hogy mire gondolt a kérdező, ha neked nem, rá kell kérdezni, vagy hagyni a kérdést, nem pedig beszólogatni.


Kérdező, szerintem mindenki azt reméli, hogy a koronavírus a 2020as évé marad, de nem lehet biztosat állítani.

2020. júl. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A jó ég sem tudja. Szerintem alapvetően nagyon sok idő lesz, mire visszatérünk a normális kerékvágásba (riogatnak, hogy jön a második, harmadik hullám). Ha visszatérünk sem tudni milyen hatások jöhetnek még. Egyet megtanultam tavasszal, amikor 2 héttel az esküvőnk előtt el kellett tolni az egészet. Azt, hogy soha ne vegyek semmit biztosra. 3 hét múlva lesz az esküvőnk, de még mindig bennünk van a félsz, hogy mivan, ha... Bele kell kalkulálni sajnos.
2020. júl. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A spanyol natha 14 honapig tartott, 4 hullammal. Ki a franc tudna mi lesz jovore, meg azt sem tudjuk mi lesz jovo honapban.
2020. júl. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ja ezt nem tudtam

De tenyleg 14honapig tartott?

2020. júl. 27. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!