Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az normális ha nem érdekel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha nem érdekel az esküvőm?

Figyelt kérdés
Mindenki azt várja hogy lelkesedjek a szervezéséért és hogy legyenek ötleteim de nekem tökmindegy milyen lesz csak vegyen el a barátom

2020. aug. 27. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Régen se bonyolították túl. Szerintem semmi baj nincs vele.
2020. aug. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Ha ilyen a hozzáállásod, akkor ésszerűbb lenne 2 tanúval elintézni. Teljesen felesleges olyasmibe belemenned, ami csak kellemetlenségek sorát hozza.
2020. aug. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Így van, akkor 2 tanúval, esetleg szűk családi körben vacsival megünnepelve elég lehet:)
2020. aug. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Én sem lelkesedtem túlságosan. Végül minden tökéletes volt enélkül is.
2020. aug. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem érdekelt. Mások mindenfele koszonoajandekon gondolkoztak meg asztaldiszt gyártottak, horgoltak én igyekeztem mindent gyorsan elintezni. A dekoros cégnek is csak annyit mondtunk, hogy ez az x keret, csinaljatok valami szépet. Aztan csinaltak. Párom szmokingja is kb. 10 percet vett igénybe, az en ruham is hamar megvolt. Pedig ez egy kb. 300 fös eskuvo volt, szóval aki akarja az túl tudta volna izgulni :'D.
2020. aug. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, sőt, szerintem ez a jobbik helyzet, nem az, amikor valaki csak azért szervez esküvőt, hogy neki is legyen esküvője, és hercegnő lehessen egy napra, és nem a házasság miatt. Nálunk azért volt szervezés, de csak pár hónap és nem izgultam túl magam azon, hogy minden tökéletesen sikerüljön. Nem mondom, voltak is kisebb bakik és nem fogok úgy csinálni, mint mások akik túlromantikázzák és azt mondják, hogy "de nekünk így volt tökéletes", de a lényeg, hogy estére házasok lettünk, és csak ez számít. :)
2020. aug. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális. Elég sok a teendő és minden apró részletet végig kell gondolni, ha az ember nagy esküvőt szeretne. Nekünk ezért volt kis esküvő, ott a szervezés is kevesebb volt.
2020. aug. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Én is furának éreztem magam, hogy mindenki bevan zsongva a szervezéstől, köt, horgol, viszi a cipőjét a virágoshoz, hogy egyforma strasszok legyenek mindenben, körmöt tervez, meg fodrászhoz megy a 26. próbahajért is, én meg csak bambulok, hogy WTF!? (Jah, tagja voltam a menyasszonyi csevegő csoportnak.)

Aztán kiírt valaki egy posztot, hogy normális-e, hogy annyira de annyira nem tudja ezt megélni... Rengeteg addig csendes csoporttárs írt be, hogy bár jó ötleteket lehet meríteni a csoportból, ugyanígy érzi és akkor megnyugodtam.

Én zömében nagyon nagyvonalú elképzeléssel rendelkeztem. A helyszínt már régen tudtuk, minden mással pedig úgy voltunk, hogy azért vannak a szolgáltatóink, hogy a körvonalaink alapján megalkossák nekünk a tökéletest. Nem izgultuk túl, nem rohangáltunk semmi után, nem stresszeltünk semmin az utolsó napokban, nem akartam túltervezni.

Mivel nem volt pontos kép, nem is volt miben csalódni! Mindennel maximálisan elégedettek voltunk, úgy volt tökéletes az a nap, ahogy volt és hiszem azt, hogy pont azért, mert mi a lényegre, azaz egymásra koncentráltunk és nem a sallangra. :)

A ti esküvőtök, olyat szerveztek amilyet akartok és úgy álltok hozzá, ahogy akartok. Az egyetlen nem normális dolog az lenne ebben a helyzetben, ha nem is akarnál férjhez menni. (Illetve az is normális, csak akkor ne szervezz esküvőt értelemszerűen. :D)

2020. aug. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Haha, utolsó én is tag voltam ott. Hihetetlen dolgok mennek ott :D.
2020. aug. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért egy jó buli nem árt..
2020. aug. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!