Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire vagy nyitott nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagy nyitott nem hagyományos esküvői témákra?

Figyelt kérdés

Mármint, hogy se nem amerikai stílusú, se nem hagyományos magyar vagy vidéki hangulatú az esküvő, hanem valami teljesen alternatív a díszítés, zene, ételek stb. Vendégként fontos neked hogy hagyományos legyen az esküvő? Ha a meghívó átadásánál elmondjuk, hogy mire kell számítani, az segít abban, hogy el tudd dönteni, hogy eljönnél-e?


Nem akarunk feszkót, nem akarunk mindenkit is meghívni, de akiket meghívunk, örülnénk, ha ott lennének velünk. Viszont mivel a mi napunk, így szeretnénk, hogy olyasmit csináljunk, amit mindketten szeretünk, olyan körítéssel stb. Nem szeretnénk csak azért húslevest, meg menyasszony szöktetést csinálni, mert ez a szokás. Hogy reagálnátok rá?



2020. szept. 2. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Az idős rokonok biztos mormognak majd, de a ti esküvőtök, nektek kell jól érezni magatokat.
2020. szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen múlik szerintem. A tematikus esküvők is tök jó pofák. Én harry pottereset szeretnék 😆.
2020. szept. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Én pont, hogy semmilyen hagyományos esküvőre nem lettem volna hajlandó, annyira távol áll tőlem az egész. A mi esküvőnkönkre csak a közeli barátaink voltak meghívva, egy 15 perces kis ceremónia közben aláírtuk a hivatalban a papírokat, utána pedig elmentünk a törzshelyünkre és buliztunk egy jót a többiekkel. Nem volt se gyűrű, se habos babos menyasszonyi ruha, de fotós, se díszlet, se külön vacsora (csak amit a törzshelyünkön adtak alapból). Egyedül csak tortánk volt, de az se volt hagyományos. Mindenki tudta, hogy ez így fog kinézni és senki se panaszkodott, mindenki baromi jól érezte magát, azóta is előjön néha témaként, hogy milyen laza és jó volt.
2020. szept. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Csináljátok úgy, ahogy nektek jó.

Én voltam olyan esküvőn, ahol a templomi esküvő után csak egy ebéd volt egy különlegesen szép étteremben, ahonnan pár óra múlva az ifjú pár nászútra ment, a vendégek meg haza. Életem egyik legjobb "lagzija" volt. Nem vagyok bulizós, mulatós, táncolós, én nagyon örültem, hogy nem kell jól éreznem magam a sok vadidegen ember között.

Még arra is emlékszem, hogy az étel is nagyon különleges volt, egyáltalán nem nagy adagok, de több fogás és a desszert is olyan volt, amit soha máshol nem ettem. Mindent megettem, nem ettem magam hányásig, hanem pont jól laktam olyan különleges ételekkel, amit hétköznap biztos nem eszek.

Valami ilyesmit szerettem volna én is a saját esküvőmön, csak én állófogadással. Anyósom rögtön sápítozni kezdett, hogy jaj mit fognak szólni a rokonok. Meg akkor nem kell a fehér ruha se, mert akkor minek???

Azt mondta, nem fog sokba kerülni, nagy a rokonság, majd ők főznek meg felszolgálnak. Gondoltam, milyen jó egy ilyen nagy család, ahol így összefognak a rokonok... Aha. Aztán menet közben ez már úgy hangzott, hogy jaj de kit kérjünk meg, hát őt nem lehet, hiszen ő vendég lesz, mégsem lehet őket dolgoztatni. Oké, tehát terembérlés, vőfély, szakács, pincérek, zenekar - ezeket mind fizetni kellett. És persze anyósék egy fillért se adtak bele, mert nem álltak úgy anyagilag.

Amikor körbevittük a meghívókat, az összes rokon lesápadt, mert a rokonságban épp egy hónappal korábban egy másik pár is házasodni készült. Elkezdtek osztani-szorozni, mennyibe fog ez nekik fájni.

A lagzin amúgy nagyon jól éreztük magunkat, és azt hittem, hogy a rokonok is. Később, amikor visszanéztem az esküvői videót, akkor azzal szórakoztam, hogy levettem a hangot és zene nélkül figyeltem a "mulatós" rokonságot. Néhányan táncoltak. A többi meg ült fáradt, unott fejjel az asztalnál és alig várta, hogy vége legyen az egésznek.

Szóval szerinted ezek az emberek mit szóltak volna, ha csak egy állófogadás lett volna az esküvőnk után?

2020. szept. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Az idős rokonok biztos mormognak "


Nekünk olyan idős rokonaink vannak, akik benne vannak minden hülyeségben.


Amúgy nekem tetszene. Hagyományos magyart biztos nem akarnék.

2020. szept. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%

Én nem vagyok nyitott.

Az esküvő alapvetően nem egy klubdelutan show-elemekkel.

Persze mostmár az, hiszen a közös élet már 5-10 éve folyik mire összegyűlik a pénz ilyesmire és nincs valódi súlya (számomra).

Amúgy nem ítélem el, nyilván megjegyzést nem tennék. Es én is 10 év után hazasodtam amúgy. :)

2020. szept. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tartanék is ilyet, és vendégként is szívesen mennék :).
2020. szept. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nyitott vagyok, mivel a mulatóst amúgy sem szeretem, és a kaja sem létkérdés nekem egy esküvőn, max sült krumpli meg rizs mindenhol van.

Azt nem szetetném, ha erőltetve lenne valami, amit én nem akarok(pl. az egész násznepnek körtáncot kell járnia). De nézni bármit szívesen megnézek. Az más kérdés, hogy aztán mennyire röhögöm ki utána magamban az eseményket. De konkrétumok nélkül nehéz válaszolni.

2020. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Nekem tetszik, vendégként nem szeretem az ilyen sablon erőltetett dolgokat... húsleves, szöktetés stb.
2020. szept. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én elmegyek akármilyenre, mert végül is a pár döntése..

Mondjuk ezeket a "tematikusokat" én nagyon erõltetettnek gondolom, pláne, hogyha a násznépnek is hupikék törpikéknek kell beöltöznie, mert hogy az a téma.. Ha módjával tematikus, akkor még lehet jó.

2020. szept. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!