Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha távoli ismerősöd meghívna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha távoli ismerősöd meghívna az esküvőjére. Elmennél?

Figyelt kérdés
Nem tartjátok a kapcsolatot, annyira nem is ismered. Régebbi ismerős.

2020. okt. 4. 14:15
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
41 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. Úgyhogy nem.
2020. okt. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Még rokonéra sem mentem el, nem tudom minek hívott meg mikor több, mint 10 éve azt sem tudtuk egymásról hogy él-e még

2020. okt. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék, de én amúgy is szívesen bújok ki az ilyenek alól, nem szeretem a társaságot.
2020. okt. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. okt. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Én amúgy szeretem az esküvőket, romantikus típus is vagyok. Az, hogy elmennék-e, attól függ, mennyi mindent kell "beáldoznom" érte. Ha vidékre hívnának, nem mennék, mert nincs kocsim, és azért egy ceremónia miatt órákat nem vonatoznék, hacsak nem többünket hívnak, és nem tud vki lefuvarozni. Ha Bp-n lenne az esküvő, mennék, kiv. ha már van programom akkor. Ill. ha elvárnák a nászajándékot úgy, hogy csak a ceremóniára hívnak meg, vagy túl nagy értékű nászajándékot kérnének még vendéglátással együtt is, passzolnék.
2020. okt. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az esetek 90 százalékában utálok esküvőre menni, macera, egy rakás pénz stb. Jó barátok esetében ez nyilván nem gond és megyek, családtag esetében szintén, de egy távoli ismerősért, akivel nem is beszélek, biztos nem szívatom magam.
2020. okt. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Attól függ, hogy hol lesz.

Ha itt helyben, akkor elmennék, legalább a szertartásra. Ha van ismerősöm, akkor talán a lagzira is.

Ha utaznom kell, akkor nem.

2020. okt. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Távoli imserős esküvőjére akkor sem mennék el, ha a szomszédban lenne a szertartás és egy utcával arrébb a lakodalom. Nem spúrságból és introvertált alkat sem vagyok, de ugyan mi a búbánatért kellene valakinek a "nagy napján" ott lennem, akit alig ismerek? Nem tartozom oda/hozzájuk és nem is hiányoznék senkinek, azért meg igazán nem fogok elmenni, hogy eggyel többen legyenek.
2020. okt. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem tartom vele a kapcsolatot, nem ismerem, nem is érdekel, akkor nem.
2020. okt. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Én csak azok esküvőjére megyek akiket kifejezetten szeretek. Amugy elég unalmas vegigulni egy esküvőt. A naszajandek pénzből meg jobb buliba is lehet menni mint egy átlag lagzi
2020. okt. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!