Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőn ciki ha valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőn ciki ha valaki nem tud táncolni? Nézik ott egymást az emberek, h. hogy táncolnak?

Figyelt kérdés
16L és nem ilyen fiatalon házasodok.hanem vendégként fogok részt venni az esküvőn..
2010. aug. 11. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogyis.. senki nem azt fogja nézni, hogy te hogy táncolsz. Az esküvő nem is a legújabb bravúrok bemutatója, tehát emiatt ne aggódj egyáltalán!
2010. aug. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem kötelező táncolni... :) attól még jól érezheted magad! de mindig vannak tömegtáncok, vonatozás, abba bárki be tud állni!
2010. aug. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát figy, nem olyan bonyolult lakodalomban táncolni.. meg gondolod, hogy a násznép nagy része tud táncolni? Majd meglátod, hogy jön magától az a stílus. Az idősebbekeket szerintem amúgy sem érdekli, a fiatalság meg olyan matton lesz, hogy látni se fog. Legalábbis az én rokonságomba így szokott lenni. Mindig mennek a sürgősségi járatok hazafele 2esével viszik a részeg unokatesókat buli alatt:D
2010. aug. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki, ez az az alkalom, amikor mindenki jókedvűen ugrálhat bárhogy, és az a ciki, ha csak magadba roskadva ülsz:) Egy pohár martini után nem fog érdekelni ki mit gondol, nyugi!
2010. aug. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

megkérdezheted a párt, hogy milyen tipusú zenéket terveznek.

Nálunk retroparti lesz :) inkább azon aggódunk, hogy az idősebbek akarnak-e majd a Csavard fel a szőnyeget c. számra ropni :)

2010. aug. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

én is most megyek esküvőre. :)

3 évig jártam táncra de nem tudok nagyon táncolni...

szerintem sem azt nézik, hogy táncolsz-e...

és sokan, akik táncolnak, nem is nagyon tudnak táncolni... egyszerűen csak jólérzik magukat.:)

13/L

2010. aug. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!