Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hány vendég jött el a lagzitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány vendég jött el a lagzitokba, és hányat hívtatok?

Figyelt kérdés

A covidtól független nem eljövésekre gondolok:)

Kinèztünk egy kb 150 fő kapacitású helyszínt, viszont eddig 154 fő szerepel a listánkon (és tudnánk még rá kit írni), és ebben nincsenek benne a szolgáltatók..🥺

Persze, lehet h szelektálunk, vagy nézünk másik helyet, de ha 10-ből 10 esküvőn a vendégek pl 15%-a ilyen-olyan okból nem tud jönni, akkor nem szívesen húznánk ki senkit...


Nálatok mi volt az arány? És mikor volt az esküvőtök?



2021. jan. 5. 19:53
A kérdező szavazást indított:
Mindenki eljött, max 1-2 ember nem
A vendégek 10%-a nem jött el
A vendégek 15%-a nem jött el
A vendégek 20%-a nem jött el
18 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

+10%

Frissen megismert barát/nő, új kolléga, akivel nagyon összebarátkoztunk elég gyorsan, sértődött xy néni, aki jelezte, hogy őt illik meghívni, és pár lakodalmas kutya.

2021. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1 Ejha!:)

Igen ez meg a másik, h sokára lesz csak (másfél év múlva), és addig simán felbukkanhat még bárki... De ettől most próbálunk elvonatkoztatni még egyelőre

2021. jan. 5. 20:06
 3/7 A kérdező kommentje:
Na, a szavazás alapján sztem újragondoljuk a vendéglistát... Köszi mindenkinek, de írhattok még tapasztalatokat:)
2021. jan. 5. 20:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2 pár nem jött el, az egyiknél induláskor vajúdni kezdett a barátnőm, a másiknál lebetegedtek a gyerekek. 😊
2021. jan. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még esküvőm, de én inkább egy nagyobb kapacitású helyszínt néznék és nem apellálnék arra, hogy hátha valaki lemondja... Voltam úgy esküvőn, hogy az asztaltól alig tudtam felállni, mert a hely miatt olyan szorosan voltak rakva a székek, zsúfolt volt, elfogyott a levegő, hát nem volt egy élmény.
2021. jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
24 meghívott volt, 18 jött el (még covid előtt volt jóval, de mivel nyáron volt, volt, akinek családi nyaralás jött közbe, és volt, akinek törölték a járatát valamiért).
2021. jan. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Covid idején 50 fő helyett 29en voltunk a vacsorán. Szolgáltatók nélkül.
2021. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!