Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Idén nyárra nagy létszámú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idén nyárra nagy létszámú esküvő? Szerintetek mennyire van értelme tervezni?

Figyelt kérdés

Augusztusban szeretnénk házasodni. Kb 90 fő meghívott lenne. Viszont a korona miatt kicsit el vagyok keseredve. Nagyon neki kéne állni a szervezésnek, de úgy vagyok vele, hogy ha beleélem magam, aztàn mégsem lehet, akkor nagyon szomorú lennék, így inkább nem is tervezgetek.

Persze az esküvő meglesz, max két tanúval. De azért olyan jó lenne tudni, mire számítsunk.

Van más hasonló helyzetben? Idén nyáron házasulók, ti mertek tervezgeti? Szolgáltatók, keresnek titeket? Szerintetek van értelme bármit is szervezni?



2021. febr. 28. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Idén nyárra biztos, hogy csak szűk családi körben tartanék esküvőt. Magát a lagzit meg majd akkor, ha biztos, hogy lehet, és nem úszik el a pénz.
2021. febr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem terveznék. Most lesznek komolyabb lezárások, szerintem még messze a vége.
2021. febr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég necces, én biztos nem szervezném meg.
2021. febr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nem csak én látom így. Csak mert a vőlegényem nagyon bizakodó. Mindig mondja, hogy addigra tuti nem lesznek már korlátozások, én meg már úgy érzem magam, mint valami vészmadár, hogy folyton mondom ilyenkor, hogy azért még ne éljük bele magunkat semmibe.
2021. febr. 28. 14:55
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Ha lehet is akkor esküvőt tartani, ha neki se álltál meg szervezni helyet sem fogsz találni...

Decemberben kezdtem el szervezni az esküvőt, szeptember előtt sehol nem volt időpont.

2021. febr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hely és anyakönyvvezetőhöz időpont van már, de a helyen amúgy sincs bérletidíj, ezért ezen nem fog elúszni pénz, az anyakönyvvezető meg mindenképp kell.

A többire értettem igazából, torta, menü, ruha, meg az ilyen kis dolgok. De ezek már nekem annyira nem lényegesek, szóval attól nem félek, hogy kifutunk az időből ha mégis lehetne esküvő. Majd megoldjuk valahogy. Csak azért álmodozni jó, de ilyenkor mindig leállítom magamat.

Nekem ez amúgy tök fura, hogy itt GyK-n mindenki ilyen korán kezdte el szervezni, nálunk január végén kezdtek csak el időpontokat adni a nyári esküvőkre az anyakönyvveztőnél. Pedig mi korábban kerestük már őket, de nem is értették mit akarunk ilyen előre. Az meg mindennek az alapja, amíg az nem volt meg, semmi mást nem akartam elkezdeni szervezni.

2021. febr. 28. 15:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tartsátok meg nagyon szűk körben, a lakodalom ráér.
2021. febr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi szeptemberben kezdtük el szervezni a tavaly április végi esküvőnket. Aztán jött a vírus és elsöpörte. Egészen április elejéig bizakodtunk, aztán mérhetetlenül csalódott voltam, amikor felhívott a helyszínünk kapcsolattartója és közösen meghoztuk a döntést, hogy nincs értelme várni, toljuk el. Eltoltuk augusztus közepére, de már nem tudtunk/akartunk lelkesedni. Őszintén? Néha nyűglődés volt az egész szervezés úgy, hogy azt sem tudtuk lesz-e belőle valami, ráadásul másodszor.

Végül minden készen állt, amikor néhány nappal az esküvőnk előtt kezdtek újra szigorítani, határt zárni, stb. Azt hittük meghülyülünk... Szerencsére összejött és a vendégeink is kitartottak mellettünk.

Ha elmaradt volna ismét, mi elbúcsúztunk volna a lagzis álmunktól. Elvesztette a varázsát már a második nekifutással is tele kételyekkel. Egy harmadikat már nem vállaltunk volna. Minimális létszámmal összeházasodtunk volna és a bulit elengedtük volna.

Hogy idén hogy indulnék neki? Próbálnék pozitív maradni, megszervezni, mindent és felállítani egy B verziót kevesebb vendéggel (50 fő). Akár egy C-t is (mondjuk 20 fővel). Konzultálnék erről a szolgáltatókkal is, ők hogyan állnak hozzá, esetleg ők látnak-e előrébb nálatok. Ők is nehéz helyzetben vannak, segíteni fognak.

Arra reális esélyt látok, hogy létszámkorlát marad az esküvőkre, de szerintem nyárra megint csillapodni fog ez a vírus mizéria.

2021. febr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi szeptemberben kezdtük el szervezni július végére a 100 fős lagzit. Egyelőre szervezzük tovább és reménykedünk benne hogy addigra már javul a helyzet...De közben tudjuk, hogy egyáltalán nem biztos, hogy ezt így meg lehet majd tartani. Legalább nem fog minket váratlanul érni, ha át kell variálni az egészet, vagy csak nagyon szűk körben lehet megtartani. Ha nem lehet lagzit tartani, akkor is összeházasodunk és akkor is jó lesz.:) Csak nehéz hogy ennyire nem lehet előre látni, hogy mi lesz (szeptemberben meg még ennyire sem lehetett).
2021. febr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a fotóst foglald még le, a többi megoldható (azokon kívül nyilván, amiket írtál, hogy már megvannak)

Szerintem is menni fog az élet nyáron, ahogy tavaly is ment!

2021. márc. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!