Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az normális ha rosszul vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha rosszul vagyok már az esküvőnek a gondolatától?

Figyelt kérdés
Kapcsolatban élek és egyszer párom megemlítette az esküvőt és meg egyből rosszul lettem. Konkrétan hányni tudnék tőle. Ez mennyire normális? Elmondjam a páromnak?

#esküvő #jegygyűrű #utalomazeskuvot #huszevesvagyok #hazasodas
2021. márc. 24. 14:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan melyik részétől vagy rosszul?

Ha csak a hagyományos lagzitól (arra pl. nekem is az első reakcióm a hányinger), akkor az még nem probléma, nem muszáj hagyományos lagzit tartani és minden jöttment rokont meghívni, tarthatjátok szűk körben is a saját ízlésetek szerint.

Ha viszont a házasságtól félsz ennyire, akkor gondolkozz el azon, hogy vajon a megfelelő emberrel vagy-e.

2021. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
33%
Ezt is a tini párkapcsolatok kategóriába kellett volna írni.
2021. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy pontosan mitől. Mert nem mindegy, hogy attól vagy rosszul, hogy elköteleződj mellette, vagy egyéb járulékos elemektől, pl. a tipikus lagziktól és annak kellékeitől (rongyrázástól kezdve a menyasszonytáncon át a lagzis vetélkődőkig, mulatós zenééig).
2021. márc. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Hát én is hánytam, de később rájöttem hogy ezt az érzést jobb lett volna intő jelnek venni!
2021. márc. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem mindegy, hogy az kelt benned feszültséget, hogy a pároddal köteleződj el, vagy amivel az esküvő jár. Hozzáteszem utóbbi esetben lehet szűk körűt is tartani, nem muszáj rongyrázósnak lennie. Szerintem nekem sem lesz (bár nem tartok ott) 50 főnél több. 100 főtől szerintem szívrohamot kapnék.
2021. márc. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjad, különben sose, tudja meg.
2021. márc. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
26%
Te a férfi vagy?
2021. márc. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

Már magától az esküvői ruháktól és az érzéstől, hangulattól is.

2021. márc. 24. 15:53
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"Már magától az esküvői ruháktól és az érzéstől, hangulattól is."

Oké, akkor van egy jó hírem: ezek mind nem kellenek a házasságkötéshez. Azt döntsd el, hogy mit jelent neked a házasság (nem az esküvő: a házasság), szeretnél-e, a pároddal szeretnéd-e, stb.

2021. márc. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt esküvői ruhám, nem volt lagzink, csak a barátaink voltak meghívva így a hangulat egy baráti bulié volt. Egyik ilyen elem sem kötelező.
2021. márc. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!