Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Valami jó ötlet nászajándékba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami jó ötlet nászajándékba?

Figyelt kérdés

Hétvégén megyünk egy lagziba, szeretnék valami frappáns ajándékot. Adunk az ifjú párnak ugye pénzt, ilyen díszesen csomagolva. Még arra gondoltam, hogy van az az üdvözlő szönyeg- én azt vajon eltudom készíteni? Milyen festékkel lehetne rá festeni?

És szeretnék nekik valami feladatot adni. (egyik barántőmnek idézeteket nyomtattam ki a kedvenc sorozatunkból a szerelemről, és ki kelllett találniuk hogy melyik sorozat- de persze ilyen ízlésesen készítettem el az egészet) most pedig nincs ötletem hogy milyen feladatot készítsek nekik. Ötlet?


2021. máj. 19. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Hát nem tudom mi az az udvozlo szonyeg, de lakberendezesi cuccot nem kene adni szerintem.

A jatekot hoogy gondoltad? A lagzin kene kitalalniuk? Ez is olyan necces, vagy orul hogy belevarialsz a programba vagy nem. Attol fugg mennyire stresszelnek ra.

2021. máj. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Esküvőre készülő menyasszonyként mondom, hogy ezt így ne. A lakberendezési cuccok előbb utóbb a kukában végzik pl nálam, ha nem tetszik. Átveszem, mosolygok kicsit, kiteszem de pár hét és megszabadulok tőle. A játékot pedig tényleg hogy gondoltad? A mi lagzink jövőre lesz, játékok is lesznek, de ezt a vőféllyel már leegyeztettem. Random játékba nem megyek bele, egyrészt mert nem, másrészt meg felborítaná az egész menetrendet.
2021. máj. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyeneket csináltam eddig:


50 első randi - Marriage Edition - 50 borítékban 50 randi ötlet, képekkel illusztrálva, pénzzel (dobozra szerkesztettem egy moziplakátot a házasulók arcát rászerkesztve az eredetire)


3 csatos üveg: középen összecsavarva pénzzel jókívánságok, randitippek, utazási ötletek: körbeszórva jellybeans-el, cukorkával stb - az üveg tetejére rászerkesztve egy-egy címke: Itt kezdődik - az igazi - Édes Élet!


NászÚtravaló - ha tudom, hova utaznak, akkor összerakok egy fotókönyvet benne a helyszínnel kapcsolatos látnivalókkal, programtippekkel - illetve hagytam helyet beragasztható fotósarokkal az ott készült képeknek (ide is kerül pénz)


Randi emlékkönyv - szintén randitippek, hangulatfokozó fotókkal melyeket a randi után kicserélhetnek ott készült képekkel, és kész a fotókönyv

2021. máj. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Ezek nagyon jó ötletek, az 50 első randis különösen tetszik. Ilyesminek mi is örülnénk #2-es voltam.
2021. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem kreatívkodtál, és a leírásod alapján nem, inkább ne kezdj most el, nem lesz szép az eredmény... és azért nem szívesen kapnál te sem "frappáns, személyes" de közben láthatóan kicsit gagyin megoldott, "béta üzemmódos" sk. ajándékot, amit ki sem raknál szívesen.


A 3. által leírtak tök frappáns ötletek. Mi pl. egy fadobozban adtuk át a pénzt, és ráragasztottuk a kezdőbetűiket így, hogy D&G (szintén fából) - persze utána azt mondtuk nekik, hogy ha akarják, értsék úgy, hogy Dolce & Gabbana :D. A pénz meg papírpénzként egyesével hengerbe hajtva, masnival.

2021. máj. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Olyan szonyegre gondoltam, amit az ajtó elé raknak ki- a vezeteknevukkel. Biztosan tetszene neki, mert ismerem őket, meg a stílusokat.

Természetesen nem a lagzin akartam hogy megoldják ezt a feladatot hanem otthon kettesben...

Nekem is egy hónap múlva lesz a lagzim, én mondjuk egy kicsit se vagyok rá stresszelve, egy hónap alatt meg szerveztünk mindent 😬

2021. máj. 19. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!