Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Általában az éttermek vállalna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában az éttermek vállalnak saját terem díszítést esküvőre?

Figyelt kérdés
Rájuk lehet bízni vagy nagyon gagyin díszítenek?
2010. aug. 25. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ahol voltam esküvőn pest megyében 2 és 3 éve ott az étterem vállalta a díszítést és nagyon szépre sikeredett.Pécsen is sok étterem vállalja és jól sikerülnek.de lehet hogy ha rákérdezel a konkrét étteremre több infót tudsz meg:)
2010. aug. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az az étterem ahol álladnók az esküvök szoktak ilyet vállani.

elmondják mik a lehetöségek.


álltalában alapból felajánják külömbözö színü terítöt, asztalközép vagy terítéket. aztán nagyon sokan otthagyjáka az organza anyagokat meg masnikat így több garnitúra is van nekik. de ha jó az étterem akkor mondja hogy x szombat délelött menjél oda mert akkor épp lesz egy esküvö amit ök d´sizítenek stb...

2010. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Referenciaként néhány (száz) fotó szokott lenni, ami segíti ezt a döntést.
2010. aug. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van, ahol vállalják az éttermesek, van ahol van 1-2 dekoros, akivel szerződtek és azokat ajánlják!(azok munkáiból szoktak referenciaképeket tartani és mutatni). Ez utóbbi - a dekoros ajánlása - azért jobb, mert akkor nem ugyanazt a díszítést kapod, amit pl. előtte szombaton az előző esküvői pár is, hanem a dekoros "testre szabja", csak nektek, csak oda, csak akkorra alkot! (Én legalábbis! iwiw: Cell Veridekor vagy www.veridekor.tk). Árban pedig ugyanott vagy - ha nem is mondja, az éttermes is ráteszi az árra - , de nem mindegy, hogy szakembernek vagy "kevésbé hozzáértőnek" fizetsz ugyanannyit!
2010. aug. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem kérj fényképeket az eddig ott tartott dekorációkról!Aztán majd meglátod!

Én dolgoztam étterembe ami szép lett azt mindig lefényképeztük!azóta dekorálok is!!!

2010. aug. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!