Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nászéjszakán tényleg nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nászéjszakán tényleg nincs szex? Másoknak volt? Vagy jobb ha nem is számítunk rá?

Figyelt kérdés
2021. jún. 11. 12:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Részegen, fáradtan, idegesen, büdösen,...még vizelni sem veszem elő a farkam.
2021. jún. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Mi megpróbálkoztunk vele, holott hasonló állapotban voltunk mint az 1-es. A vége az lett hogy elaludtunk egymáson :D
2021. jún. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ. Ha rendes nagy lakodalom van, akkor az új asszony széttáncoltatva, a vőlegényt mata részegen a hátán beviszi a szobába, akkor nem valószínű, ha csak egy formális családi vacsora van, akkor biztos belefér.
2021. jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%

Már hogyne lenne. Hiszen attól nászéjszaka. De a nászéjszakának nem muszáj közvetlen az esküvő után történnie. Ha lesz lagzitok is, jól el fogtok fáradni, hajnal 3-4nél előbb nem kerültök ágyba. Bőven ráér akkor nászéjszakát tartani, ha kijózanodtatok, kipihentétek magatokat.

Ha nem szerveztek lagzit, csak szertartást, akkor simán belefér még a nászéjszaka is. Minden nem megy egyszerre.

2021. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
22%

Én nem értek ezzel egyet. Nekünk is volt lagzi és utána nászéjszaka is. Kifejezetten jó volt, azért nem életem legjobb szeretkezése, de jó emlék marad.

És őszintén szólva, én (az alkoholistákat leszámítva) nem is teljesen értem, hogy ennek milyen technikai akadálya lehet.

Részegség: A lagzi 3-4 felé ér véget. Eddigre azért már a legtöbb emberből kimegy a pia, főleg a sok tánctól, hacsak nem volt valaki aki még fél 4kor is öntötte bele a pálinkát. Különben meg, részegen is lehet szexelni. Különben hogy lenne a sok egyéjszakás kaland?

Fáradtság: egy átlag lagzi 3-4-ig tart. Tekintve hogy az esküvő napján már kora reggel talpon kell lenni, FIZIKAI képtelenség ezt bármiféle serkentőszer nélkül kibírni. A gazdagabbak valami porszerűt, az okosak meg inkább legális dolgokat, kávét és energiaitalt öntenek magukba. Én a saját esküvőmön annyi energiaitalt ittam mint utoljára amikor egész éjszaka vizsgákra készültem. Dehát hogy nézett volna ki ha elalszom ott mindenki előtt? Vagy látják hogy punnyadok? Aki otthon elalszik, az elalszik már 3-4 fele a lagziban is nem? Viszont olyan mennyiségű energiaital amivel 4-ig kibírod, az dolgozik még reggel 6ig...

Izzadtság, stb.: basszus, most házasodtatok össze. Nehogy már ez gond legyen, vagy most realizáld először, hogy a másik embernek is van (néha) szaga :D

2021. jún. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
64%

Miért ne lenne? 😂

Mi a párommal annyi átszórakozott, átbulizott éjszaka után, ittasan, izzadtan, "büdösen" estünk egymásnak, hogy megszámolni se lehet..

Akinek a saját párja már fiatalon egy közös buli (de esküvő is) után undorító az minek házasodik olyannal?

Számomra vicc..

2021. jún. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%

5-6!

Nekem például semmi kedvem nem volt a lagzi után szexelni a párommal, ahogyan neki sem. És nem az izzadság miatt.

Fáradtak voltunk, részegek és mi inkább a minőségi szex hívei vagyunk. Minek essünk egymásnak csak azért mert ez a nászéjszaka, mikor mindketten tudtuk, hogy ez inkább csak amolyan lightos semmi lesz?

Másnap este viszont természetesen mindent bepótoltunk.

2021. jún. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
31%
Finom is lehet az izzadt kuki/nuni... 😂
2021. jún. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%
#8 Jaja, a zuhanyzás amolyan elavult XX.századi hóbort...
2021. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
Iszonyatosan fáradtak voltunk, annyira maradt még erőnk, hogy együtt letusoljunk, aztán én még szenvedtem kicsit, mire a menyasszonyi sminkemet le tudtam robbantani az arcomról. Beájultunk az ágyba, aztán másnap keltünk jó korán, hogy együtt tudjunk reggelizni a násznéppel, és mindenkitől elbúcsúzhassunk, átadhassuk a süticsomagot. Egyikünk sem bánja, hogy nem volt szex, "mert hát úgy illik", bepótoltuk azóta bőven :D
2021. jún. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!