Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányomnak esküvőre milyen ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányomnak esküvőre milyen ez a ruha nem túl sok?

Figyelt kérdés
[link]
2021. júl. 9. 20:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha a te esküvődön venné fel, akkor is sok lenne szerintem.
2021. júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon kényelmetlen lehet egy kisgyereknek.
2021. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Hacsak nem ő a menyasszony... Szerintem sok.
2021. júl. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nagyon sok, főleg egy gyereken.
2021. júl. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Egy gyerek az legyen gyerek. Ne csinálj belőle mini menyasszonyt, mert rosszat teszel vele neki.
2021. júl. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

...úgy elképzelem a 30+ fokban a kislányt a műszálas, műanyag ruhában, nejlonharisnyában és lakkcipőben... hát a kutyát nem treníroznám erre...


...édesanya vagyok, de kisfiam van (ott azért egy nem műszálas ing nem extrém)- szeretek én magam is csinosan, elegánsan öltözni, de ez túlzás.


A meleg egy dolog.

Amennyiben nem a tanulatlan, rongyrázó, fukszos, Luszeszitán :D szocializálódott család vagytok, akik egy 300 fős sátras-verekedős “alkalomra” hivalatosak a “kiccsaládbóó”- akkor se.

Csicsás, ízléstelen, feltűnő, sok(k)- nem a gyereked lesz a nap sztárja.


Harmadik szempont, ha a hőség és az ízléstelenség nem lenne elég:

Uszályos ruha egy kislánynak? Mozogni, táncolni sem tud benne önfeledten! Rálép vagy a többi gyerek a futkározás közben letapossa hátul, beakad/felakad, ha pörögne benne, rátekeredik.


Azt vettem észre, hogy az igen előnytelen külsejű, sajnos a korral, anyasággal hátrányukra változó “ősasszonyos anyatankok” nyomatják ezt a szépségversenyes kirakati feelinget a szerencsétlen kislányaiknak- de borzalmasan nevetséges, visszatetsző.


Egy kedves, nem túl ordító vagy állatmintás, nem rogyásig kínai aranyozott kis nyári ruhában szerencsésebb és ami talán a fontosabb: kényelmesebb, elegánsabb és alkalomhoz illőbb lenne a kislány.

2021. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem nagyon szép. A szertartás után öltözzön át egy kényelmesebb ruhába.
2021. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Túl sok.


Ilyesmi inkább jobb:


[link]

2021. júl. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

8.! Olcsó és igénytelen műszálas ruhadarab, valami kínai cucc.

Az alább ruha szerintem elegáns.


[link]

2021. júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
2021. júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!