Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik fotóst vallasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fotóst vallasszam?

Figyelt kérdés
Szeptember 25-én,vagy október 2-án tartanánk meg a polgári szertartásunkat, attól függően, hogy melyik fotóst válasszuk (az egyik szeptember 25-én, a másik október 2-án tudna vállalni). Nézegettük mindkét fotós munkáját, de sajnos nem tudunk dönteni (az első fotós kb. 250 db utómunkázott képet adna át, kb 3 órára állna a rendelkezésünkre (kreatív fotózás, szertartás fotózása, csoportképek készítése) 35 000 Ft-ért (55 000 Ft helyett, mert ismerjük egymást régebbről, ezért ad kedvezményt), a másik fotós (K.D.) kb 150 db utómunkázott képet adna át, a csomag tartalmazza: 1-1,5 óra kreatív fotózást, a szertartás fotózását, csoportképek készítését) 70 000 Ft-ért. Itt találhatók a fotósok, az első említett: [link] , a másik: [link]

2021. aug. 5. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2. Minőségibb, viszont nagy az árrés. Az első se rossz, ezért az árért pedig pláne szuper ajánlat. De ha profibb munka kell akkor a 2.
2021. aug. 6. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Nekem az elso fotoi jobban tetszenek. Hozzam kozelebb allnak.

Valahogy tobb olyan pillanat van amit lekapott ami tetszik.

Ember kozelidd nem olyan steril mint a masik. A masodik olyan reklam foto feeling.

2021. aug. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Mindkettő kétségbeesetten próbálkozik a megszokott sablonos képeket elkészíteni.
2021. aug. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Én egyiket sem választanám.

Az első nagyon mű, mesterkélt, és csupa beállított kép. Akinek nem találsz pillanatképeket a portfóliójában az azért van, mert a pózolás fotózásán kívül képtelen másra.

A második szintén csupa sablon (ahogy előttem is írták), ráadásul semmi harmóniát nem tudok felfedezni a képekben. Nem ragadja meg a figyelmet, simán átsiklik a képek felett az ember tekintete.

Én inkább mást választanék, még ha többet is kell rá költeni.

2021. aug. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, mindenkinek ment a zöld pipa!:) Sajnos én egy kisvárosban élek, és itt, a környékünkön ez a két fotós jöhet szóba, tehát valamelyikét mindenképpen szeretném választani. Nagyon szívesen olvasok még további véleményeket, ezért kérlek, hogy írjatok még, ne tartsátok magatokban, köszönöm!:)
2021. aug. 6. 10:05
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Ha csak ez a kettő lehetőség van, akkor inkább az első választanám.
2021. aug. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Sztem a 70.000 Ft se sok fotósra,de valahogy az első jobban tetszik. Természetesebb.
2021. aug. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
Inkább az első, a második nagyon mesterkélt.
2021. aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A másodikat választanám. Az első képein annyira erőltetettnek látom, hogy értelmesnek akar hatni. A második fotói szépen kidolgozott minőségűek és igen, kissé sablonosak, de ha ti szerepeltek rajta, akkor nektek meglesz a mély jelentése.
2021. aug. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a másodikat választanám... lehet, hogy "sablonos", de minőségre sokkal jobban tetszik, mint az első. Jobbak a beállítások, az arányok.
2021. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!