Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki varratott már menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki varratott már menyasszonyi ruhát! Hol és kb mennyiért?

Figyelt kérdés

Meg tudná nekem varrónő varrni ezt a ruhát ? És kb mennyiért? Hozzávetőleges saccolás is elég. Köszi

[link]


2010. szept. 8. 07:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha pont ilyen ruhát, pont ilyen anyagból szeretnél, az szerintem piszok drága lenne. Rengeteg anyag van benne, méghozzá ahogy nézem, nem az olcsóbb fajtából (kb 6-7 ezer lehet métere a felső rétegnek), az alsó réteg ahogy nézem gyöngyözött tüll csipke (neten talált ára 12.000/méter) + a díszítés (hímzés, virág rátét stb).

Tehát csak az alapanyagok ára kb 100-120.000 ezer lehet, de szerintem alulbecsültem + a munkadíj, ami a legolcsóbb varrónőnél is jó sok lehet, mivel elég bonyolult ruhának tűnik. Cirka 170-200 ezer Ft-ra saccolnám.

Másik kérdésedre válaszolva, egy jó varrónő meg tudja varrni, de vedd figyelembe, hogy nem lesz pontos mása az eredetinek, mert nem hiába olyan drágák ezek a fajta ruhák - még a bérlésük is. Nagyon jó minőségű anyagból készültek, amit itthon vszínűleg nem is kapni...

2010. szept. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem az a ruha, ami a Travel&living csatornán adott "Mondj igent a ruhára" cimű műsorban volt, a Kleinfield menyasszonyi szalonból? Nagyon hasonlít, én is beleszerettem. Annak az ára 24ezer dollár volt.
2010. szept. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ebay-en meg lehet rendelni nagyon olcsón. Én ezt a ruhát láttam élőben, nem olyan szép!! Ki fogom keresni a linket, ha érdekel. Én a szalont választanám, sajnos hiába nézegeti az ember, próba után az igazi mindegyik.


Egy menyasszony.

2010. szept. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én varrattam, bár ennél ezerszer egyszerűbbet.

Czédly Mónikával, nagyon ügyes. Szerintem tuti meg tudna varrni egy ilyet is, bár sok idő, és sok pénz.

[link]

2010. szept. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ó most elkeseredtem. Nagy keresgélés után találtam ezt a ruhát, ami nem fehér, nem hagyományos ,de ha ilyen bonyolult hozzájutni, lehet másikat kell keresnem. :(
2010. szept. 8. 09:11
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Abban igazad van, hogy nem hagyományos. De ne sajnáld: szerintem baromi giccses.
2010. szept. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább elegáns és különleges. Giccses akkor lenne szerintem ha lenne hozzá bonyolult konty, fátyol, ízléstelen smink. Nekem egyik sem lenne.
2010. szept. 8. 10:09
 8/13 anonim ***** válasza:
Csodálatos a ruha!!! Nekem nagyon tetszik, én varrattam magamnak, Hatezerért varrták meg, a díszítést viszont nem engedtem nekik azt én csináltam rá. Anyagot táncruha boltban vettem, 30 ezer forint volt, plusz vettem ruhabetétnek francia csipkét annak métere volt 12 ezer, két méter kellett, fátyol anyagot 5000 ért vettem, nem mertem rendelni netről nehogy más árnyalatű legyen mint a ruha, abroncsot a vateráról rendeltem 2500 ft volt..így a ruhám cipő nélkül 56 ezerből kijött . bocs plusz a tiara volt még hatezer.
2010. szept. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja és Győrben varrták.
2010. szept. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szerintem, ha ilyen bonyolltat szeretnél, akkor keress hasonlót kölcsönzőben.


Én varrattam a ruhám, egy egyszerű A vonalú selyemruhát, 75.000-ből jött ki úgy, hogy ebben benne van a későbbi átalakítás estélyivé+mellény, nyakkendő a férjemnek. De ez egy réteg anyag volt. Ha 2x ennyi anyag+sok munnka, simán lenne a duplája az ár, annyiért meg már kölcsönözhetsz ehhez hasonlót. Ilyeneket a Hajós utca szalonban láttam Bp-en, nevére már nem emlékszem.

2010. szept. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!