Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nemesacél vagy Fehér arany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemesacél vagy Fehér arany karikagyűrű?

Figyelt kérdés

Nem szeretnénk 2 gyűrűre több százezret kiadni. Illetve azt olvastam a nemesacél tartósabb is.

A lényege a gyűrűnek, amit képvisel.

Meg lehet mondani pl egy nemesacél gyűrűről h nem ezüst vagy arany?

Ti melyiket vennétek?



2022. febr. 5. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Nemesacéllal az a gond, nem lehet bevenni belőle ha idővel fogy az ember.

Én szeretem, de karikagyűrűnek azért inkább fehér aranyat vennék. De ha nektek mindegy, akkor ne mással foglalkozzatok.

2022. febr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Zaciban is vannak szépek
2022. febr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Csóró vagy.
2022. febr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hogy itt mindig van egy agyilag zokni, akinek be kell szólni :D


Igazából félek attól is, hogy arany mennyire "strapabíró.

Mondjuk a zacira még nem gondoltam. Ott is érdemes körülnézni.

2022. febr. 5. 17:11
 5/14 A kérdező kommentje:
Ó, és ez nem épp arról szól, hogy ne lenne rá, de azt gondolom jobb helyre is kerülhet az a pár százezer... :)
2022. febr. 5. 17:12
 6/14 anonim ***** válasza:
6%
Azért arra is gondolj hogy a párod mennyire venné sértésnek ha csak egy nemesacél gyűrűvel kérnéd meg a kezét.
2022. febr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk ezust gyurunk volt ...

Nem szeretem az aranyat.

Nekem spec megfelelne a nemes acel is !

2022. febr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
22%

Beszkár.


Amiből a mandalorianok is készítették a páncéljukat.

2022. febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Van az ismerőseim között olyan házaspár, akiknek nemesacél karikagyűrűjük van. Mindketten olyan helyen dolgoznak, hogy a munkahelyen nem tudják hordani a gyűrűt, így csak alkalmakra veszik fel. Arra meg hogy álljon a szekrényben teljesen felesleges kiadni több százezer forintot. Egyébként pedig nem látszik a különbség, nem mondaná meg senki ránézésre hogy nem arany.

Nekem az már egy év után karcos volt az arany karikagyűrűm, pedig semmi extrém erőhatásnak nem volt kitéve, csak minden nap viselem.

2022. febr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Én nagyon szeretem a fehér aranyat, így jobban örülnék annak. De ha acéllal kérnének meg, vagy bizsuval, az sem zavarna!
2022. febr. 6. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!