Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A vőlegényem és az én elképzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem és az én elképzelésem a menyegzőnkről szöges ellentétben áll. Most szervezzük, de nem jutunk 1-ről a 2-re. Mi lehet kompromisszumos megoldás?

Figyelt kérdés

Én valami egzotikus, trópusi helyszínen házasodnék a legeslegszűkebb körben, vagyis szülő, testvér, legjobb barát, és ennyi. Nagyszülők nem élnek. Testvéreink gyerekei, párjai természetesen szintén jönnének. És számomra ez egyben a nászút is lenne. És ez az én verzióm sokkal olcsóbb is, mint a vőlegényem verziója.

Ő gigantikus esküvőt szeretne, és minden olyan rokont meghívna, akikkel évek óta nem is beszél, és ha valaha is beszélt velük, akkor se kettesben, csak futólag rokonlátogatáson. Persze itt Magyarországon tartaná, és utána menne csak nászútra. Az ő verziója sokkal drágább, mint az enyém. Én meg se akarom hívni a mittoménmien rokonaimat, pedig nekem is van sok.


2022. márc. 29. 16:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem lesz kompromisszum, csak egy harmadik variáció.
2022. márc. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha már most nem tudtok megegyezni….😅
2022. márc. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hm, én ebbe az irányba próbálnék menni, ha anyagilag megtehetjük: egy közepes méretű esküvő Magyarországon, ahol azért nincs ott az párod négynénjének a nagybátyjának a gyerekének a kutyája is, de mindenki más, akivel legalább egy évben egyszer beszélget, az igen, utána pedig valami kis szertartás egy egzotikus, trópusi helyszínen a nászúttal összekötve.
2022. márc. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Egyrészt: tökre értékelendő, hogy a párod bennevan az esküvőszervezésbe. Sok férfi le se sz&rja, és nem azért mert nem érdekli, hanem mert meghagyja, hogy úgy legyen tökéletes ahogy a párjának tetszik.

Másrészt: anyagilag a te terveidről beszéltél a te meghívottaiddal? Mert már bocs de ha az új pár nem fizeti a trópusi repjegyet, szállást, egyéb költségeket minden vendégnek, akkor nem igazán várhatja el, hogy ők eljöjjenek. Egy magyar átlag háztartás ezt nem tudja megengedni. Azt meg kötve hiszem, hogy részedről és a férjed részéről ha szülő, testvér, legjobb barát és párja eljön, az olcsóbban jön ki mint egy nagy lagzi.

Harmadrészt: az sem ciki, ha neked kevesen jönnek el, és neked a nagyrokonsága.

2022. márc. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Én mondjuk elképzelni nem tudom, hogy a nászutamon ott legyenek a rokonok is, ha csak pár napot is.
2022. márc. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Anyagilag nem jelenteni problémát a meghívottjainknak az én verzióm. Beszéltünk is mindketten már a családdal, hogy ha ilyesmi lenne, akkor meg tudnák-e a költségeket, és igen.
2022. márc. 29. 16:28
 7/16 anonim ***** válasza:
37%
6-os: én ezt erősen kétlem. Szerintem azért morrogtak az orruk alatt.
2022. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
A megoldás egy másik férj:)
2022. márc. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
ha görög, spanyol ,török akkor valóban nem drága.. Ha a trópusi számodra a déli félteken van, akkor nagyzolás kb.
2022. márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mentek ki valahova összeházasodni úgy, ahogy te tervezted, majd jöttök haza egy nagy össznépi bulit tartani?


Vagy tarthatjátok a lagzit úgy is, mint ahogy párod tervezte és a nászút lesz hasonló, mint a te elképzeléseid.

2022. márc. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!