Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe került a menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe került a menyasszonyi ruhád?

Figyelt kérdés
Kedves menyasszonyok, kíváncsi lennék, ti mennyit költöttetek az esküvői ruhátokra? Vásároltátok (szalonból vagy másodkézből?), béreltétek, vagy varrattátok? Mekkora/hány fős esküvő/lagzi volt? Próbálom belőni, mekkora összeggel számoljak reálisan (tudom, tízezer forinttól sokmillóig elérhetők a ruhák pénztárcától függőén).köszönöm előre is 🙂

2022. máj. 7. 20:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 85 ezer volt a bérelt ruhám egy szalonból, szerintem csodaszép volt. Csak kis esküvő volt, csak a szűk családdal, beültünk 13-an egy étterembe, majd hazamentünk.
2022. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
240 ezer volt egy hétvégére bérelni, ez volt a szalonban a legolcsóbb
2022. máj. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Nézegettem a neten, aztán a fényképpel felkerestem egy varrónőt, aki menyasszonyi ruhákat varr főleg. 110 ezerbe került (anyag + varratás). Nagyon szép lett, tüllös-csipkés, olyan "friss" és könnyed lett az egész. Vettem hozzá fátylat, cipőt, csipkekesztyűt. (Nekünk is szűk körű, meghitt kis esküvőnk volt, 19 vendéggel, nyáron lesz 3 éve.)
2022. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Huszon valahány ezer maga a ruha, plusz utána talán egy tízes hogy a varrónő rám szabja. Az Orsayból rendeltem, volt azt hiszem 3 féle menyasszonyi ruhájuk a webshopban, mindegyik ugyanannyiba került. Az egyik pont olyan volt, amilyet akartam. Nyilván látszott, hogy nem egy Daalarna vagy egyéb menő designer ruha, meg nem egy komoly merevítős darab, de én amúgy is ilyet akartam, fehér, könnyed, tüll, szerintem szép. Ennyiért teljesen megérte, még a Boglárka féle borzalmak is drágábbak. Mások nagyon csodálkoztak, mikor mondtam, hogy honnan van és mennyibe került. Kb 70 fős esküvő volt, de amúgy is rendhagyó, lazább hangulatú, szóval teljesen illett oda.
2022. máj. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

Én nem szerettem sosem a tipikus menyasszonyi ruhákat. A starshiners.hu oldalon vannak egyszerűbb polgári szertartásra való menyasszonyi ruhák. Én 28000 Ft-ért rendeltem. Ehhez egy magasszárú feher csipkés deverdo tornacipőt viseltem már csak azért is mert a menyasszonyi autónl egy óriási traktor volt, így másban nem is tudtam volna fel-le mászni 😁

60 fős lagzi volt

2022. máj. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
30 USD (Aliexpress) + meg egyszer ugyanennyinátszabatni a meretemre
2022. máj. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
30 körül varrattam, plusz anyag. Amolyan kicsit népies stílusú volt, mell alatt húzott, buggyos ujjú, sok alsószoknyás saját tervezés. Kb. 30 fős volt a lagzi.
2022. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
17%
6-os, de akkor minek? Miért nem mész be a H&M-be és veszel egy fehér miniruhát?
2022. máj. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert ott nincs hercegnős, nagyszoknyás ruha! :) abroncsos! Itthon ezért 100 ezret is elkernek, alsó hangon
2022. máj. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
40 körül varrattam anyagköltséggel együtt, egyszerű szabásvonalú, műselyem ruha volt, kép ihlette.
2022. máj. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!