Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Táncolni nem tudó/szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Táncolni nem tudó/szerető emberek, nektek milyen esküvőtök volt?

Figyelt kérdés

Párommal nem vagyunk táncoslábúak, (számomra az iszákos rokonok unszolása táncra + párom itatása sem hiányzik) viszont csak 2 tanús esküvőt sem szeretnénk. Igazából elképzelésem sincs milyen lehetne.

A közeli családtagokkal meg legközelebbi barátokkal egy vacsora valahol is olyan fura számomra. Mármint olyan szemszögből hogy ennyi lenne?

Nem is tudom, régen azt hittem nagy esküvőm lesz de mostanra a hátam közepére nem kívánom :D (amúgyis barátokkal simán tudok bulizni, de ha a rokonok is ott lennének akkor kellemetlenül érezném magam, lehet fura de nekem a 2 nem fér össze)

Igazából mindenféle tapasztalat érdekelne akinek nem az alap nagy lagzis esküvő / 2 tanús esküvője volt, vagy aki volt ilyenen.



#esküvő #tánc #kisesküvő
2022. máj. 16. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk csak a legközelebbi barátaink voltak az esküvőnkön, a ceremónia után pedig lementünk a törzshelyünkre ahol a barátainkkal és sok ottani haverral együtt ettünk-ittunk. Nem béreltük ki a helyet, de előre egyeztettünk a tulajjal és mindenkinek adtunk egy marék kupont amit beválthattak a pultnál. Teljesen laza esemény volt, mindenki jól érezte magát és ha visszamennék az időben sem változtatnék rajta semmit.
2022. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem vagyunk táncosok, és nem szeretünk szerepelni sem, férjem sem, én sem. Szűk körű kis meghitt esküvőnk volt, huszan voltunk. A legközelebbi családtagok és a vőlegényem legjobb barátja valamint az én legjobb barátnőm volt ott. Délelőtti esketés volt (11-kor szombaton), utána pár csoportkép a városháza előtt, aztán egy ünnepi ebéd volt egy étterem különtermében. Dekoráció, szép autó, fehér ruha, fotós, torta, ezek megvoltak, de zenekar (DJ) nem volt, CD-ről ment halk zene, ami mellett lehetett beszélgetni is. Volt esküvői tortavágás is, és kellemes volt a hangulat. 4-ig volt kibérelve a különterem, utána ment haza mindenki, jó volt így teljesen. Kis elegáns, meghitt.
2022. máj. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!