Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Manapság mennyiért lehet kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mennyiért lehet kb menyasszonyi ruhát bérelni?

Figyelt kérdés

Eléggé tanácstalan vagyok. Még csak interneten nézegettem.

Nem igazán tudom,hogy melyiket érdemes választani ruhakölcsönzés, ruha vétel, használt ruha vétele. A használt ruhánál annyi a probléma, hogy nem igazán tudom a méretemet. Ezért félek, hogy kicsi lesz a ruha.

Ha kicsi lenne a ruha azt mennyire tudják alakítani?


És manapság ezek milyen áron mozognak?



2022. máj. 28. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a Kati szalonból béreltem, bármelyik ruháról kérhetsz árajánlatot, azonnal küldik emailben egy automata levélben, mind a kölcsönzési, mint a vételi árat.

Szerintem jó kiindulópont lehet, mégha nem onnan veszed a ruhádat, akkor is.

2022. máj. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2022. máj. 28. 23:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én végül rövid ekrü alkalmiban esküdtem, de kíváncsiságból elmentem egy körúti szalonba érdeklődni, körülnézni előtte. 300 ezer volt a hosszú habos classic menyasszonyi ruhák bérleti díja kb.
2022. máj. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 benboglar ***** válasza:
100%
Attól függ,merre élsz ! Minálunk Borsodban 30 ezer Ft-től már vehetsz gyönyörű,egyszer használt ruhát ! De a szalonok nagyon drágák,tehát te döntsd el milyet akarsz ! Utána ott maradhatsz a drága ruhával,mert nem veszi meg senki.
2022. máj. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!