Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Engednétek, hogy az unokatestv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednétek, hogy az unokatestvéretek elhozza az alkalmi partnerét az esküvőtökre?

Figyelt kérdés

Ő nem akar egyedül jönni, a család, rokonok pedig nem társaság neki.

Van egy alkalmi partnere március óta, kb 3 hetente vagy havonta egyszer találkoznak. Úgy jött ki a lépés, hogy épp a közelben lesz, el tudna jönni vele.

Engednétek ezt?

Én nem akarok egy idegent etetni az esküvőmön, pláne nem egy szex partnert...

Mondtam, hogy hozzon akárki mást, csak ne őt, erre én vagyok a szar, ő meg besértődött, hogy akkor nem jön. Ez jogos szerintetek?


2022. aug. 9. 20:32
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
54%

Hát szerintem a meghívók is úgy szoktak lenni, hogy 1 kísérőt hozhat a meghívott.

Tesómék esküvőjén akadt pár alkalmi partner. A barátok alkalmi partnerei.

2022. aug. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
80%

Engem nem zavarna. Nem mindegy, kinek a torkán csúszik le a rántott hús? Mivel lenne jobb, ha egy barátját hozza, vagy egyedül unatkozik valahol egy széken? Mondjuk utóbbi esetében a hús árát megúsznád.

Ugyan az esküvő a menyasszony és a vőlegény nagy napja, de, én igyekeznék úgy szervezni, hogy mindenki élvezze, (főleg, ha nekem jóformán nem kerül semmibe), mert attól lesz jó a hangulat és nagy a buli, ha mindenki vidám.

2022. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:

Nem az ételről van szó.

Nem akarok idegenek látni az esküvőmön. Az összes vendéget ismerem, kivéve őt. Azt sem tudom, hogy hívják. Ellenben az unokatestvéremmel vannak közös ismerőseink, ismerem pár haverját, és szívesebben látnám őket az esküvőmön, mint azt, akibe csak beleürít néha.

2022. aug. 9. 20:44
 4/51 anonim ***** válasza:
91%
Ha Te nem akarod, akkor ne engedd. Majd talalkoznak máskor.
2022. aug. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
91%

Kezdjük ott, hogy normális ember nem megy el szexpartnerként egy esküvőre, még akkor sem, ha hívják.


Én egy hónapja voltam együtt a párommal (ma már a férjem), amikor ő hivatalos volt egy esküvőre. Fel sem merült, hogy mennem kéne vele, hiszen nekem ott abszolút idegen mindenki, nem is éreztem volna jól magam.

2022. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
40%

"Én nem akarok egy idegent etetni az esküvőmön"

"Nem az ételről van szó."

Hát jó.

És ezt úgy tálaltad, ahogy a kommentedben, "Az összes vendéget ismerem, kivéve őt... az unokatestvéremmel vannak közös ismerőseink, ismerem pár haverját, és szívesebben látnám őket az esküvőmön", vagy abban a stílusban sikerült, mint a kérdésben és a komment végén? Mert előbbi teljesen érthető indok és egy normális megfogalmazás, utóbbi elég khm... fogalmazzunk úgy, hogy nem közölnék semmit ebben a stílusban egy szerettemmel.

2022. aug. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

Azt mondtam neki, hogy nem akarunk idegent látni az esküvőnkön, nem e hozná el inkább XY-t például?

Erre akadt ki, de mostanában mindig játssza a sértődöttet, azért nem akar a családi asztalnál sem ülni.

2022. aug. 9. 20:54
 8/51 anonim ***** válasza:
81%

Nekem attól függene, hogy mekkora az esküvő. Az enyém kevesebb mint 30 fős lesz, oda nem jönnek plusz egy fők, mert akkor máris 50 főnél tartanánk. Ami meglehetősen megdobná a költségvetést és erősen rontana azon a családias hangulaton, amit mi szeretnénk. Amúgy ezt mondani sem kellett senkinek, mondtuk kis költségvetésű, kevés résztvevőjű rendezvény. Szóval eleve senki nem is akarta hozni azt a párját, akit mi nem ismerünk. Szexpartner meg abszolút felejtős lenne...

De ha egy nagyköltségvetésű, 80+ fős esküvőm lenne, akkor tőlem aztán bárkit hozhatna, aki tud normálisan viselkedni.

2022. aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
54%
Te esküvőd, te döntöd el, de jogosnak nem jogos. Vagy Engedsz kísérőt, vagy nem, de az, hogy ismeretlenül kizársz valakit, miközben bárki mást vihetne, bunkóság. Amúgy meg lehet, hogy 5 év múlva az alkalmi partnere a felesége lesz, akik meg most a "stabil" kapcsolatukkal mennek, már rég nem lesznek együtt 🤷🏼‍♀️
2022. aug. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Mivel ott lesz az egész családja, ezért nem akartunk külön személyt elhívatni vele. Ő jelezte, hogy eljön, de nem akar velük egy asztalhoz ülni. Akkor mondtuk, hogy na jó, akkor hozzon valakit, hogy ne unatkozzon egész este.
2022. aug. 9. 21:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!