Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek mennyibe került a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyibe került a dekoros és mit tartalmazott?

Figyelt kérdés
Hát elég kevés információt osztanak meg a dekorosok a nagyvilágnak. Nem tudom, hogy dekorost fizessek meg vagy inkább magamnak vegyem meg a dolgokat és adjam el utána a neten. Még életemben nem voltam esküvőn sem.

2022. szept. 8. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

130 000 Ft volt most májusban, kisváros. Ismerősünk, valamilyen szinten szerintem baráti ár.

50 főre a vendéglőben az asztalra a kiválasztott színű futó a fehér terítővel. Poharakban művirág a vendégek asztalán - élő virágból több százezer lett volna csak a virág.

Futóval egyező színű szalvéta.

A mi asztalunkon egy nagyobb szintén művirág dísz.

Mögöttünk a falon fehér függöny, fényfüzér, mi monogramot nem kértünk.

Egy autó feldíszítve művirág csokorral és szalagokkal.

Nagyon szép lett minden.

2022. szept. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem fogadtunk dekorost, hanem elmentünk egy virágoshoz, hogy megrendeljük a csokrokat.


Minden asztalra egy-egy csokor

Menyasszonyi csokor

Templomban padsorok végére dísz

Asztaldísz, amit a templomban, az anyakönyvvezetőnél és a főasztalnál is használunk

Boldogságkapu két pontos díszítés

Kitűző a vőlegénynek


Elmondtuk ezeket a virágosnak, felvette a rendelést, kereken 200 000 Ft a vége. Úgy terveztük, hogy mi fogjuk ezeket felrakni, de végül kiderült, hogy ez is az ár része. Emiatt nekünk nem érte volna meg dekorost fogadni.

2022. szept. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

30 fős volt. A barátnőim díszítették a templomot, ez volt tőlük a nászajándék. Vadvirágos lowbudget dekor volt és nagyon megható :D persze kicsit kókadozott, mert hajnalban csinálták és a tavasz ellenére épp 30 fok volt. A kapura és minden padsorra tettek kis csokrot, meg két padlóvázában volt egy-egy nagyobb bokréta elöl.

Az asztalokra az étteremben kis fehér egyen-kaspóban volt egynyári apró cserepes virág. Futónak vettem méterárut, ami megegyezett a ruhámon lévő kék szalag színével. Az ültetőkártyákat én festettem (szakmámba vág:)). Mindezt pedig az egyik rokon rakta ki, aki vállalta, hogy előbb odaér. Ja az étteremben lehetett ilyen székruhát meg terítőt választani (sima fehéret kértünk). Autóra a csokrot meg ugyanaz a virágos csinálta, aki az enyémet meg a férjem gomblyukába a kitűzőt, s utána az volt a mi asztalunkon (erre vetem egy kék vázát). A csokromat még a templomban eldobtam, cserepes virágokat aztán szétosztottam köszönőajándékként. :) Az autós csokrot elraktam emlékbe, a világoskék méteráruból meg néha varrtam ezt-azt az évek során, főleg babaágyneműt :D A vázát meg ma is használom.

2022. szept. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 😘 Nagyon ügyesek vagytok, biztosan sok munkátok volt a szervezés, tervezésben is. ☺️
2022. szept. 8. 20:14
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
1-es voltam: amit elfelejtettem, hogy az asztalok szerint szétválogatott ültetőkártyákat kitette (nem ő készítette őket), illetve a bejárathoz az ültetési rendet. Székszoknyát is elfelejtettem említeni, az még szintén nagyobb feladat.
2022. szept. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!