Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy ehhez hasonló stílusú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ehhez hasonló stílusú, elegáns menyasszonyi ruha varratása kb. mennyibe kerül? Illetve ha esetleg tudtok varrónőket ajánlani, azt nagyon megköszönném!

Figyelt kérdés

Nemrég kérték meg a kezemet, és bár az esküvőnk valószínűleg csak 2024-ben lesz, szeretnénk kicsit képbe kerülni az árakkal és a szolgáltatókkal.

Nem igazán tetszenek a hagyományos, habos-babos csipkés ruhák, nem is illenek hozzám. Egy ilyesmi menyasszonyi ruhában tudnám magam elképzelni, viszont ehhez hasonlót nem találtam az általam nézett szalonok weboldalán, úgyhogy szívesebben varratnék:

[link]


Egy ilyesmi ruhát kb. mennyibe kerül varratni? Illetve kérlek, ha tudtok, ajánljatok varrónőket is!


Előre is köszönöm!



2022. szept. 10. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bonjour szalonban a Minimál kollekcióban sok ilyen van.
2022. szept. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én anno pár éve varrattam.

Igény szerint megvarrja, amit szeretnél, udvarias, rugalmas, szépen dolgozik.

[link]

2022. szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nézz körül pl. online webshopokban a fehér estélyik között, sima elegáns fehér ruhát ott is lehet találni és jóval olcsóbban jönnél ki, mintha varratnál.

Most pl. megnéztem aboutyou-n és ott is van, ami lehet tetszene neked és kimondottan olcsó

[link]

[link]

[link]

Ezeket most 2 perc böngészéssel találtam, ha több időt szánsz rá, biztos találsz jobbat is, ezek csak példák, hogy akár venni is tudsz jó áron valami jót, ami passzol az elképzelésedhez.

2022. szept. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!