Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Téli, késő őszi (polgári)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téli, késő őszi (polgári) esküvőn milyen ruhátok, cipőtök volt?

Figyelt kérdés

Az anyakönyvvezetőtél mivel zárt hely, gondolom nincs nagy hideg, de azert kiszállni a kocsiból odasétálni feltételezem kevés egy topánka a lábra. Csizma esetleg harisnyával? Meg a szoknya milyen volt? Ahogy nézem a ruhákat, elég lenge nyáriasok.

A rövidebb ruhák tetszenek ami térd körüli, így eléggé látszana a lábbelni. Vagy a hivatalba lábbeli csere? Nagyon kicsi esküvő lenne.



2022. okt. 9. 16:14
 1/1 anonim válasza:
100%
Nekem decemberi esküvőm volt, nem akartam megfagyni. Hosszú fehér alkalmi szoknya, alatta vastag fehér harisnya és fehér bokacsizma (magas sarkú, csinos) Én inkább az időjárásnak megfelelő öltözéket preferáltam.
2022. okt. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!