Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek milyen ötlet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ötlet egy posztapokaliptikus tematikájú esküvő?

Figyelt kérdés

- Vendégek témához illő cuccban, pl. tornacipő, bakancs, zsebes nadrág, cipzáros pulóver. Mindez a föld színeiben. Persze kinek mi jut eszébe az apokalipszis utáni viseletről.

- Helyszín omladozó épület, de lenne benne asztal ülőhelyekkel, meg tánctér. Lenne normális angol WC is.

- Posztapokaliptikus hangulathoz illő zene szólna egy DJ pultból, de a pult meg a DJ is témába illő megjelenésű lenne.

- A kaja normális, de nincs elegáns teríték evőeszközökkel, csak valami olyan módon van tálalva, ami egy zombiapokalipszisben, vagy nukleáris apokalipszisben, vagy hasonló apokalipszisben megállná a helyét.

- A pár öltözéke vegyítve a hagyományos esküvői cucc a posztapokaliptikus viselettel.

- Esküvői fotózás sivatagos helyen meg kihalt, növénnyel benőtt épületben.

- Kellék gázálarc, meg posztapokaliptikus háttérképek kinyomtatva nagyba.


2022. okt. 11. 04:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
Tróger.
2022. okt. 11. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
A vendégektől kerdezd, elvégre őket kell figyelembe venni
2022. okt. 11. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%

Még jó, hogy nem sorozatvetővel fejezed be az esküvőt.

Romantikus, szívhez szóló.

2022. okt. 11. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
Gyerekes, idiota. Olyan mint egy sima halloweeni party. Azert eleted egyik nagy napjat ami meghatarozza az eleted, komolyabban kene venni.
2022. okt. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Jó, végre nem egy berögződött gondolkodás.

Bírom az embereket akik mernek újítani.


Egyenként ,a jelenlegi világot elnézve,lassan ez lesz az új trend :)

2022. okt. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Zenének mehet is ez: [link] 😂😂
2022. okt. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Én szívesen elmennék egy ilyen esküvőre annak ellenére, hogy semmilyen kötődésem nincs ehhez a témához. De csak akkor tud jól elsülni, ha a meghívottak nagy része nyitott erre. Nagyon fontos,hogy ettől még a vendégek kényelmesen érezzék magukat, tehát tudjanak rendesen enni, inni, beszélgetni, stb. Ha bulis esküvőt terveztek, nagyon sok múlik a zenén. Mindenki azokra a számokra táncol szívesen, amiket ismer, tehát szerintem semmiképpen ne kizárólag ilyen hangulatú zenéket válasszatok. A szertartás és a vacsora alatt lehet, de a buli alatt ne.
2022. okt. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Én huszonévesként veszettül imádnék egy ilyen esküvőt. Kreatív, menő és egyedi.

Annyit kell mérlegelned, hogy a vendégeid többsége vajon így gondolkodik-e? Az idős rokonokat, esetleg a hagyománytisztelőbb vidékieket meglehetősen sokkolná egy ilyen húzás.

2022. okt. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Ha a párnak ez valami miatt fontos téma, akkor jó lehet. Az sem kerülte el a figyelmemet, hogy ezzel az ára is csökken. Egyedül az idősebb/kevésbé laza rokonok miatt aggódnék. Néhány megjegyzés.


- Nem tudom, "omladozó épület" alatt mit értesz, de ha bent akartok lenni, az erősen balesetveszélyes. Ha viszont kint egy omladozó épület mellett, akkor kell egy esőterv.

- Nem látom be, hogy az apokalipszissel miért tűnnének el az evőeszközök. Jó persze, értem, hogy a porcelán teríték nem túl témába illő, de jó kis fém tányérok, esetleg bográcsban főzött étel, stb. teljesen jó.

2022. okt. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%

"Az sem kerülte el a figyelmemet, hogy ezzel az ára is csökken."


Nekem pont az jutott eszembe, hogy ez akkor tud működni, hogyha nem gagyi. Ha rászánják a pénzt, akkor nagyon jól nézhet ki, de ha spórolási célzattal lenne, akkor jobb esetben egy ócska halloween buli lesz, rosszabb esetben csövi találkozó.

2022. okt. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!