Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek mini esküvőre (10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Whatshername kérdése:

Szerintetek mini esküvőre (10 fő) kell vőfély/ceremóniamester?

Figyelt kérdés

Jövőre tervezzük az esküvőnket, nem szeretnénk nagy felhajtást.

A szüleink és testvéreink lesznek csak jelen, tehát nyilván nem lesz nagy ivás és lagzi, ugyanakkor eszünkbe ötlött, hogy lehet, hogy kellene valahogy szórakoztatni őket. A giccses játékokat annyira nem kedveljük, léteznek más típusú játékok vagy elfoglaltságok? Van olyan vőfély vagy ceremóniamester aki vállal ilyen szűkkörű esküvőt?

A kulturáltabb vagy humorra építő játékok, vagy fotós-visszaemlékezős dolgok abszolút rendben lennének, ehhez viszont lehet nem kellene felbérelni egy külön embert..nem tudom.

Szívesen meghallgatok tapasztalatokat, vagy ötleteket, főként olyanoktól, akinek szintén kis esküvője volt vagy lesz, esetleg vendégként részt vett már ilyenen élete folyamán :)



2022. okt. 12. 15:07
A kérdező szavazást indított:
igen, kell
nem, nem kell
a játéktól, programoktól függ
55 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez gondolom egy ebéd vagy egy vacsora lesz, zene nélkül. Nem gondolnám, hogy az étel-ital-beszélgetésen kívül lenne értelme itt külön szórakoztatásnak.
2022. okt. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ők lesznek akkor szerintem is felesleges fizetni. Játékokat nem kbiztis higy kellene erőltetni, inkább egy hangulatos vidám zene. A fotós dolgot ti is meg tudjátok csinálni.
2022. okt. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. Nekünk 29 főre sem volt. Zenés buli nem volt, de volt egy rendhagyó program, meg voltak társasjátékok. Kb. öt alkalommal kellett összehívni a násznépet, azt a párom elintézte, utána mindenki feltalálta magát. Ha lett volna zenés parti, ugyanúgy elég lett volna ennyi, csak eggyel többször kell bejelenteni :D.
2022. okt. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel családi ebédekre is hívhattok valakit. Persze, biztos van, aki vállalná, nem tilos, csak szerintem semmi értelme.
2022. okt. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
10 fő, az olyan mikor családdal, barátokkal beültök valahova enni.Nem kell.
2022. okt. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Több pénzbe kerülne, mint 10 ember vacsoràja. És felesleges is
2022. okt. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Harminc-negyven főtől szoktam ajánlani a ceremóniamestert azoknak a pároknak akikkel együtt dolgozom, tíz emberre szerintem nem szükséges, főleg, hogy Ők gyakorlatilag a legközelebbi rokonaitok lesznek, valószínűleg szót értetek velük. Vőfélyt pedig nagyon messzire kerüld el ha mégis keresel valakit erre a posztra. Nagyon-nagyon sok köztük aki vállalhatatlan(ra issza magát).
2022. okt. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Eleve marhaság, és a legtöbb vőfény irtó ciki :(
2022. okt. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok, pontosan erre a leivásra gondoltam én is, amikor a ciki szót használtam :(
2022. okt. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
4%
Egyre több szolgáltató van aki már árajánlatot sem ad ha vőfélyt választ a pár. Sajnos nem véletlenül. Egy jó ceremóniamester viszont aranyat ér, rengeteg terhet levesz a vállatokról.
2022. okt. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!