Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő betegen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő betegen?

Figyelt kérdés
Vasárnap lesz az esküvőnk és sikerült jől megfáznom. Orrom folyik 1000el,plusz tüsszögök szarul is vagyok. 100 fős lagzi és én vagyok a menyasszony... Volt valaki így, hogy élte túl?
2022. okt. 30. 00:02
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
83%

Fokhagyma, feldugva, 30perc alatt hat.


Jaigen, orrlukba.


Az esküvővel kapcsolatban nincsen tapasztalatom, bocsànat.

2022. okt. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Pálinka. Sok boldogságot:)
2022. okt. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Aszpirin plusz forró italt vegyél
2022. okt. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Jovo vasarnapig siman meggyogyulsz, hajra!
2022. okt. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó meleg fürdő,meleg tea,c vitamin,fokhagyma,coldrex.
2022. okt. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét alatt simán elmúlnak a tünetek.
2022. okt. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét alatt valószínűleg meggyógyulsz, viszont ha mégsem akkor azért én elgondolkodnék azon, hogy mennyire jó ötlet ünnepeltként végigpuszilni száz embert betegen akiknek jobb esetben csak kellemetlenség lesz ha elkapják, de rosszabb esetben, idősként, gyerekként, terhesként, gyengébb immunrendszerrel esetleg komolyabb problémákat is okozhat a dolog. Felelőtlenség betegen emberek közé menni akkor is ha esküvőd van.
2022. okt. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Mondja le a 100 fős lagzit..??? Az azért nem olyan egyszerű

Jövő héten pihenj gyógyulj Még rengeteg időd van

Én az eskuvom hetében lettem beteg Toltam magamba a c vitamint, aspirint hogy ne hatalmasodjon el és minden rendben is volt

2022. okt. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10%
Ezzel kezdtem, hogy valószínűleg meggyógyul, de igen, ha beteg vagy, akkor lemondod, mert nem tudod, hogy a vendégeid közül ki érkezik ikerterhesen (mert a 12. hét előtt nem nagyon reklámozzák) és vetél el azért mert szerinted nem egyszerű lemondani, vagy ha sikerül a szolgáltatóidat végig fertőzni felelőtlenségből és Ők a következő esküvőre képtelenek elmenni és a munkájukat végezni MIATTAD. Vagy valaki hazaviszi a beteg, idős nagyszüleinek amit ráragasztasz és Ők BELEHALNAK. Jussunk már végre el oda, hogy nem megyünk betegen emberek közé, akkor se ha esküvőnk lenne.
2022. okt. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Most vasárnap volt a lagzi, hát végig tüsszögtem, meg folyt az orrom, szóval zsepi hegyek hiába a neocitran és társai. Amúgy jó buli volt, de nagyon kimerült a szervezetem.
2022. nov. 1. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!