Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lagzi játékok nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lagzi játékok nélkül?

Figyelt kérdés

Én nem igazán szeretnék amolyan játékokat az esküvőmön (menyasszonyrablás, eladó a menyasszony, egymás cipőjéből ivás, székfoglaló stb). Nem az én világom, nekem nem tetszenek, párom sem szeretne.

Voltatok ilyen esküvőn, lagzin már? Nem volt unalmas? Mit gondoltok erről?

Persze az alap dolgokat szeretnénk, mint csokoreldobás, tortavágás, menyecskeruha, szülőköszöntő stb - szóval a hagyományosabb szokásokat szeretném. (Egyébként kis családias esküvő, 30 nagyon max 40 fővel)



2022. nov. 16. 13:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Idén májusban volt az esküvőnk, 50 fővel. Olyan volt, amit leírtál. 40+-osok vagyunk, de amúgy sem gondolnám hogy huszon-évesen akartam volna pikáns játékokat meg menyasszonyrablást.

Nem volt unalmas. Volt vőfély, aki megadta a keretét, verseket mondott nekünk-rólunk, így vezette fel az ételeket, tortavágást, nyitótáncot stb.

Ezen kívül táncoltunk és a dj szórakoztatta a vendégeket.

Most is így csinálnám.

2022. nov. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt unalmas. Felnőtt emberek csak képesek elszórakoztatni magukat. Na meg ha részegek, nem mindegy?


Ahol voltam, ott a vőfély sem kellett volna, mert mikor elkezdett pattogni, hogy szingli lányok, táncoljatok, a terem fele felállt, és kiment az épület elé.

2022. nov. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Voltam persze gyerekkoromban és teljesen szép nyugis esküvő volt semmi felhajtás. Tökéletes volt.
2022. nov. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj a játékokat sokan nem is szeretik. A kedvencem az amikor éppen táncol a nép és félbeszakítja a vőfély a táncot a játék miatt 😬. A táncot! Nem azért van a játék hogy ha éppen unatkozik a nép? Pont akkor kell félbeszakítani mindent mikor jólérzik magukat? Ez iszonyatosan gáz. Tudom hogy nem mindenki csinálja így de sok ilyen van.

Szerintem a zene sokat számít. A mulatóst nem szeretik sokan, bár nem lehet mi denkinkedvére tenni úgysem. Ha nem szeretitek ti sem akkor nem kell csak azért mert így a szokás. Vannak táncolható rockosabb vagy rocky (ez kifejezetten bulizós) vagy pop. Mondjuk ezekhez ilyen zenekart kell találni ha nem felvételről megy.

2022. nov. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

De jó, örülök neki, hogy pozitív a visszajelzés. Maradunk is ennél akkor, nem is kell legalább azon gondolkodni és izgulni (amúgy is lámpalázas vagyok, ha figyelnek, néznek, elég izgalom lesz a szertartás is).


Még igen,a zenén is vacillálunk, lehet lagzisabb lesz 23-éjfélig és utána a normálisabb táncolós zene. De a vendégektől is megkérdezem, mennyire lennének nyitottak egy nem tipikus lagzis mulatós zenés estéhez.

2022. nov. 16. 16:25
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
3 éve volt az esküvőnk, 70 fővel. Nem voltak játékok. Szerintem egyik rosszabb, mint a másik 😂. Nálunk nem hiányolta senki. Aki akarta az jól érezte magát így is.
2022. nov. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
70 fős lagzink volt januárban vőfély és játékok nélkül. 1-80 évesig voltak. Délután 2-től hajnal 4-ig mulattunk...ha újra csinálnánk se lenne másképp
2022. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Játék akkor kell ha ül a buli. A jobb ceremóniamesterek erre is figyelnek és nem állítják meg a buli szereplési vágyból, vagy feltűnési viszketegségből, tudnak csendben maradni ha úgy tetszik. Egy lakodalom alapjában véve a buliról szól és ha jó a buli, az emberek jól érzik magukat, táncolnak, beszélgetnek, iszogatnak akkor NINCS szükség játékra. Ha meg a pár egyáltalán nem akar, akkor meg nem lesz és pont. :)
2022. nov. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Nekem a modern játékok tetszenek, a falusi paraszt megalázó szarok nem. Vagy legyenek modern játékok, pl Mr&Mrs, vagy semmilyen :) Anélkül is jó a buli! :)
2022. nov. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Táncpárbaj volt meg kérdezz-felelek
2022. nov. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!