Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek tartsunk esküvőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tartsunk esküvőt?

Figyelt kérdés
Ha pl nem tudsz meghívni minden rokont de téged meghívtak korábban .

2022. nov. 20. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy esküvőre nem azt kell meghívni,aki korábban téged is meghívott, hanem akit te szeretnél, hogy ott legyen veled aznap. Nyilván szülőket, apóst anyóst alapvetően illik meghívni, de az unokatestvért nem kell illendőségből meghívni, ha nem szeretnéd vagy nincs rá keret, létszám.
2022. nov. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez nem lenne kizáró ok. Ha kicsi esküvőt tartotok csak a legközelebbi hozzátartozókkal, akkor azt valószínűleg meg fogja érteni egy távolabbi rokon, hogy ő nem fér bele a létszámba akkor se, ha ő meghívott korábban.
2022. nov. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Halálosan nem érdekel, ki hívott meg.


Én csak azért nem fogom a harmadik unokatestvért is (akit nem látok kb évi egynél többször), mert ő meghívott.


Az az Ő döntése volt, semmiben sem befolyásolja az enyémet.

2022. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a visszahívásosdi gyerekzsúrokra való. Senki nem fog azon megsértődni, hogy egy "csak közeli család" típusú esküvőre nem hívtad meg azt aki téged meghívott a 150+ fős esküvőjére.
2022. nov. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hat sztem lesznek sèrtődèsek mivel közelieket sem nagyon tudom meghívni pl unokatesok stb .Ezért kèrdezem hogy mi a szokás kiket illik meghívni .
2022. nov. 21. 15:37
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a válaszokat !
2022. nov. 21. 15:37
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt úgy fogtam fel, amikor az esküvőnket terveztük, hogy akik annak idején meghívtak, nekik ezt azzal viszonoztam, hogy ajándékot/pénzt adtam. Tehát innentől kötelezettségem nincs arra, hogy majd nekem is meg kell hívnom őket. Eleve pl. unokanővérem 100 fős lagzit tartott, mi pedig huszan voltunk, tényleg csak a nagyon szűk család (szülők, tesók, tesók párja, nagyszülők, és mindegyikünk oldaláról egy-egy legjobb barát/barátnő. Én nem éreztem ettől rosszul magamat. (Vőlegényem családjából voltak ezért célozgatások és proli beszólások is, de nem foglalkoztunk vele, olyanra csináltuk, ahogy mi szerettük volna, kis elegáns, meghitt, családias.)
2022. nov. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű, megmondod hogy szűk körben tartjátok. Sehol nincs előirva hogy nagy lagzit kell tartani.

De te tényleg ettől teszed függővé higy tartasz e esküvőt? Sokan tartanak pár fős esküvőt, senki ek semmi köze hozzá csak neked és a vőlegényednek. Ha ti így akarjátok azt meg kell érteniük. E miatt megsértődni nagyon gyerekes dolog.

2022. nov. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!