Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Magyarországon hol érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon hol érdemes téli esküvőt tartani? Konkrét hely érdekel. A letszám szűkös, 15-50 fő lesz. Már kinéztem egyet, de még nem tudom, az-e az igazi... Hátha valaki jobbat ajánl.

Figyelt kérdés
2022. nov. 21. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ilyen pici létszámmal bármely étterem díszterme a megfelelő kategóriába tartozik.
2022. nov. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekünk a templomvölgyben volt, az max 40 fős, viszont nagyon hangulatos de cserébe nagyon drága is mert esküvőre az egész helyet ki kell bérelni (de tényleg nagyon klassz hely, nem bántam meg, azóta is visszajárunk)
2022. nov. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én évekkel ezelőtt a Morgóban voltam téli esküvőn, Kismaroson. Gyönyörű volt az egész.

[link]

2022. nov. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagggyon az igényektől függ.


Mi 12 főt hívtunk meg. A hivatalban megvolt az aláirás, utana pedig vacsoráztunk egy jót itt helyben.


Nagybátyámék viszont pl 100km-t utaztak, hogy ugyan ezt megtegyék. Mert ott jobb volt a kilátás.

2022. nov. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1. Igaz. De én szeretnék együtt aludni a vendégekkel aznap éjjel. Egy épületben, de nem egy szobában. És másnap együtt reggelizni.


2. Amúgy a Templomvölgy némelyest felkeltette az érdeklődésem, kértem árajánlatot tőlük, még várom a válaszukat. De még mindig az tetszik legjobban, amit eredetileg kinéztem.


3. Köszi a tippet neked is. Csekkoltam, de nem fogott meg.


4. Ez is igaz. A végét megmosolyogtam. :)

2022. nov. 22. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!