Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek az alkoholme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alkoholmentes esküvőről?

Figyelt kérdés
Alkoholmentes esküvői bulit szeretnék magamnak, mivel édesapám alkoholizmusa eléggé megkeserítette a gyerekkoromat, és nehéz kifejezni mennyire utálom az alkoholt. Úgy gondolom, hogy anélkül is lehet jót bulizni, és kitartok a véleményem mellett, ám édesanyám egyáltalán nem ért egyet velem, ami elszomorít egy kicsit. Szerencsére nem kell sürgősen döntenem erről a kérdésről, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy általánosságban mi az emberek véleménye.

2022. nov. 22. 17:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/106 anonim ***** válasza:
47%

Nagyon helyes.


Még annyi, hogy az igazi egy alkohol és vőfélymentes esküvő lenne! A követendő példa!

2022. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/106 anonim ***** válasza:
90%

Kinek az esküvője lesz? Tied. Akkor te döntesz.

Kit hivsz meg? Gyk népét? Nem.

Azokat kérdezd meg, akiket meg fogsz hívni.

Engem nem zavarna, voltam már ilyenen és jó hangulatú volt.

2022. nov. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/106 anonim ***** válasza:
43%

Én egy 25 éves nő vagyok, nem nagy alkoholista, de őszintén, nem hiszem hogy elmennék így. Felnőtt ember vagyok, had igyak már meg szombat este 2 sört ha lagzi van.

Legalább sör és bor legyen, a tömény hiányát még fel lehet dolgozni.

2022. nov. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/106 anonim ***** válasza:
59%

3.


Kezdő alkoholizmus a "sör nélkül nem lehet jól érezni magunkat" mentalitás.

2022. nov. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/106 anonim ***** válasza:
91%

Faterom is alkesz, de ha látja más, hogy iszik, akkor normálisan, mértéktartóan teszi. Mondhatni a 4 fal között egyedül a családja véleményére nem ad, minket tönkretehetett, de a külvilág tartsa feddhetetlennek.

Így testvérem esküvőjén normálisan ivott és nem rúgott be.


f

2022. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/106 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem ne tarts lagzit, csak ti ketten es a ket tanu. Szolj az anyakonyvvezetonek, hogy coca-colaval szeretnel koccintani.


Szerintem nincs igazad. Ok, te ne igyal, de masoktol elvarni?!

Akkor egy kavezoba, etterembe sem ulsz be, ahol alkoholt arusitanak?

Van alkoholista a csaladomban, tudom milyen, de ettol meg nem nezem ki masokbol azt, hogy ok is azok. Te kvazi ezt csinalod.

2022. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/106 anonim ***** válasza:
42%

6.


Szerintem ahol részegek őrjöngenek nem megy be a kérdező és más normális ember sem. És ettől tart az esküvőjén is, hogy pár "én nem iszom ám sokat" zugivó nem bír majd magával. A legtöbb piás eskü alatt is vallja, hogy ő "nem iszik sokat és nem alkoholista". Amelyik már beismeri az pedig menthetetlenül suttyó.

2022. nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/106 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, csak akkor bulizás nem nagyon lesz. Simán lehet alkohol nélkül egy szép vacsora, de hogy kiálljanak az emberek táncolni és feloldódjanak, ahhoz azért sokaknak kell egy kis alkohol.
2022. nov. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/106 A kérdező kommentje:

6-os természetesen járok kávézókba, ahol alkoholt is árulnak, és nyilván nem fogok beleszólni, mindenki azt csinál amit akar, és teljesen értem azt, hogy az emberek szeretik.


De az én esküvőm az én nagy napom, és egyáltalán nem arról van szó, hogy alkoholistának nézem az embereket, s tudom, hogy az apám is képes lenne csak annyit inni, hogy ne menjen el az esze, itt arról van szó, hogy én személy szerint utálom az alkoholt. És szeretném, ha nem csak attól lenne jó kedvük az embereknek, hogy ittak, legyen az bármilyen kevés is.

2022. nov. 22. 17:40
 10/106 anonim ***** válasza:
89%

Esküvőre, VENDÉG, ezért megy: 100-ból 30 a pár miatt. 100-ból 10 pasizni/csajozni. A maradék a pia és a kaja miatt főleg.


Én voltam olyan italmentes esküvőn, ahol kilógtak a kocsmába.

Sőt olyan vegán is, hogy kajálni léptek le vendégek.

2022. nov. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!