Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki hogyan osztotta meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan osztotta meg az esküvői képeket a násznéppel?

Figyelt kérdés

Mi pendriveon kaptunk kb 1000 képet. Nem fogunk mindenkivel személyesen találkozni, hogy odaadjuk nekik. Google linken keresztül kellene esetleg? Ha ki is válogatom, 500 kép tuti lesz.

Ti az összes képet megmutattátok a násznépnek, vagy csak magatokról párat, plusz amin ők rajta vannak?


2022. nov. 23. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
E-mail ba küld el
2022. nov. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem volt esküvőm, de az elmúlt években ahány esküvőn csak jártam, mindig google linket kaptunk.
2022. nov. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A fotós feltöltötte felhőbe és azt a linket küldtem el mindenkinek e-mailen.
2022. nov. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy 30 képeta fotós osztott meg. Még úgy 50-et mi töltöttünk fel az esküvői weboldalunkra. Szülőknek, keresztszülőknek csináltattunk fotókönyvet, abban is olyan 50 kép van kb. De hogy mind a kb ezer képet végignézze valaki, hát arra egy fél nap kell szóval nem, nem mutogattuk végig.
2022. nov. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem is teljesen jó online megosztani, főleg ha sokukkal nem fogtok mostanában találkozni.

Viszont az arányokban én másnak örülnék: (bocsi, de) kevesebb a párról, több minden másról. Szerintem jó végignézni a többi ismerőst, meg a lagzit képekben, viszont a párról külön nem akarnék 50+ beállított fotót (legfeljebb ha a gyerekemről lenne szó).

2022. nov. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Google drivera feltettük jelszóval védve, amit mindenkinek kiküldtünk. A szüleinknek és magunknak a legjobbakból fotókönyvet csináltattunk.
2022. nov. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Felhőben, drive-on szokták manapság megosztani.
2022. dec. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!