Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meg-e sértődnétek párotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg-e sértődnétek párotokra gondolkodnátok hogy elhadjátok ha csak úgy akarna elvenni titeket ha házassági szerződéset köttök vele?

Figyelt kérdés

azt mondta hogy nem hadja hogy őt bárki kisemmizze ha rosszul alakulnának a dolgok és utcára kerül. úgy beszél mint egy milliárdos aztán van egy autója meg egy panellakása és pár milliója a bankba

normális az ilyen ember hogy ezt feltételezi rólam?


2022. nov. 24. 20:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy nem, nem sertődnék meg
2022. nov. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
Tanulj màr meg írni és fogalmazni, te jó ég.
2022. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem sértődnék meg, szerintem ez teljesen elfogadható kérés.
2022. nov. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
5%

És mit akar a szerződésbe írni?

A lakása legalább hitelmentes?

2022. nov. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
65%
Semmi bajom nem lenne vele, sőt, lehet én is ragaszkodom majd hozzá. Sajnos egy autó és egy panel ma már egész jó alap, főleg, egy válás után.
2022. nov. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
AMúgy nem értem, a házasság előtti vagyon az övé marad. Magánvagyon.
2022. nov. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
55%
7, kivéve, ha házat vásárolnak közösen, amiben a kérdező fele tulajdonos pl. Legalábbis, ha jól rémlik, illetve akkor sem, ha abban laknak x ideig.
2022. nov. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%

Hát úgyse kapnál a lakásból semmit, mer házasság előtt lett az ővé. A pénzt nem tudom hogy van, gondolom számlán..ahhoz se lenne közöd.

Amúgy meg egy szaros panel nálunk 35 milla.


Igaza van amúgy! Biztos ami biztos! De te nem olyan vagy akkor minden akadsz ki?

2022. nov. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
68%

A helyedben annyira megsértődnék, hogy azonnal elhagynám.. jól járna :)

De én másképp gondolkodok ;)

2022. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
azért mert van egy haverja aki el vált és valami jó ügyvéddel kisemmizte az eksze és elvesztette mindenét vissza kellet költöznie a szüleihez majdnem hajléktalan lett és most azt gondolja én is ilyen vagyok és ha egyszer el válnánk én is ezt tenném
2022. nov. 24. 20:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!