Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért kihívó a legtöbb menyass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kihívó a legtöbb menyasszonyi ruha?

Figyelt kérdés

Ezt egyszerűen nem tudom megérteni. Érdekelne, hogy másban is felmerült-e már ez a kérdés.


Én magam is hamarosan férjhez tervezek menni és elkezdtem nézegetni a ruhákat.

Feltűnt, hogy legtöbbjük mellben igen sokat mutat: vagy pánt nélküli, ami nagyobb kebbleknél már önmagában kihívóan hat vagy pedig egyszerűen kivágott dekoltázsa van, bár ezt néhány ruhánál ellensúlyozzák egy "függönyszerű", könnyű anyaggal mell résznél.


Meglátásom szerint egy esküvő egy életre szóló elköteleződés egy adott személy mellett. Miért öltözik mégis sok menyasszony úgy, mintha árulni szeretné magát? Nem lenne jobb élmény nekik is, ha a vendégek a szemükbe tudnának nézni?


Nem célom bárkit is megbántani ezzel a kérdéssel. Ez az én véleményem, épp ezért szeretném megérteni a másik oldalt is.



2022. nov. 27. 14:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%
Neked kirívó, számukra tökéletes. Ennyi.
2022. nov. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
20%
Jó kérdés. Az eskövő után selejtezze is ki a fél ruhatárát, és maradjanak a nyakig zárt pólók és legalább tédigérő szoknyák, nadrágok.
2022. nov. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
62%
A mellben sokat mutató vagy bármennyire kirívó menyasszonyi ruhák alkalmatlanok templomi esküvőre. Remélem, mind a tervező, mind a vásárló tudja ezt.
2022. nov. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
2-es: Nem kell azért kiforgatni amit írtam. Nekem csak egy kicsit ellentmondásos, hogy valaki pont aznap öltözik így, amikor az elköteleződését ünnepli. Lehet valaki úgy is csinos és elegáns, hogy nem közönséges.
2022. nov. 27. 14:24
 5/26 anonim ***** válasza:
45%
#4: ezzel amúgy én is egyetértek, de szerintem a magyarok többségétől (férfiak, nők egyaránt) valahogy genetikailag idegen az elegancia és a kifinomultság.
2022. nov. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
37%

Egyéni ízlés kérdése, hogy ki mennyire, mikor, miért és hogyan szeret vonzónak látszani.

Én például szeretném magam mellett tudni a legkívánatosabb nőt a világon, mert jó érzés hogy nincs hozzá fogható, és ha nem csak én tudok arról hogy ő amúgy szexi, hanem kívülről is látszik a vonzereje. Nem akarom hogy bárki is lesajnáljon, szerencsétlennek tartson amiatt, mert úgy tűnik semennyire sem szexi a lány akit választottam. Inkább irigykedésre adjon okot a kinézete.

2022. nov. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
23%
Mi az, hogy alkalmatlan? Mert talán nem engednek be a templomba? :D Vagy majd a jóisten dühös lesz?
2022. nov. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
55%
Igen, ez nekem is feltűnt. Én idén márciusban esküdtem, és pont sikerült egy olyan ruhát választani, ami mellben rohadtul dekoltált volt. Nem tetszett, így a varrónó egy csipkét odavarrt. Ráadásul akkor várandós is voltam. Nagyon ízléstelennek találtam, viszont nagyon kreatívan meg lett oldva. Hogy mi az oka... Ki tudja. Nyilván erre van igény. A többség szereti.
2022. nov. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
38%

Ezert

[link]


[link]

2022. nov. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
38%

Es lehetne ilyen is

[link]

2022. nov. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!