Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon ciki, ha esküvőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki, ha esküvőre meghívom nagynénémet és a férjét, plusz 3 gyermeküket akik unokatesóim, de nem hívom meg unokatesóim házastársait és gyermekeiket? Mind már családos. Nem mindegy, hogy +3 vagy +33...

Figyelt kérdés
2022. nov. 27. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem illik így meghívást küldeni. Vagy hozhassanak párt, vagy akkor ne hívd őket.
2022. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Gyerekeket nem kell, de akit meghívsz, azt +1 fővel illik.
2022. nov. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Cikinek nem mondanám, de furcsa. Ha korlátozott a létszám, akkor inkább őket is kihagynám, még a meghívót is magyarázni kellene, hogy téged igen, a családot viszont hagyd otthon.
2022. nov. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

En epp emiatt nem hivtam meg oket, akkora sertodes lett h azota nem beszelunk.


Ma sem dontenek maskepp amugy.

A 3 gyerek elozo heten diszkoban osszeszedett parja helyett jottek olyan emberek, akik tenyleg kozel allnak hozzam.

2022. nov. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A 3 gyerek elozo heten diszkoban osszeszedett parja helyett jottek olyan emberek, akik tenyleg kozel allnak hozzam.


Itt házastársról és gyerekekről van már szó, nem alkalmi kapcsolatokról. Egyébként én úgy tudom, hogy ilyen esetben a gyerekek már nem taroznak a nagynéniék közvetlen családjára, akikre vonatkozna a meghívó szövege, hiszen saját családjuk van a gyerekeknek is. Ha az unokatestvérekre is ki akarod terjeszteni a meghívást, azt külön kell intézni, de úgy, hogy van házastársuk, iszonyat bunkóság kikötni, hogy csak ők jöjjenek, a házastársukat meg felejtsék otthon. Azt megértem, hogy esetleg visnyogó kisgyerekeket nem akartok kerülgetni, de házastársat?! Gondold ezt át újra, ha a +1 fő nem fér a keretbe, akkor menj két tanúsra... Milyen családi rendezvény az, ahol a házastársaknak nekik nincs helyük?!

2022. nov. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit meghívsz, azt partnerrel hívd. Gyerekmentes esküvőt tarthatsz, de a hazastarsat nem meghívni nagyon tré.
2022. nov. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Így ne hívd meg őket, ez nagy bukóság. Akkor ne hívd meg, csak a nagynénédet és a férjét. Így nem ciki.
2022. dec. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Igen, nagyon ciki, sőt ultragáz. Így nem illik meghívni valakit, hogy a házastársát nem hívod. Csak akkor, ha valaki válófélben van, csak akkor számítana korrektnek a meghívás, mert akkor már nincs jóban a házastársával.

Gyerekek nélkül hívhatod a felnőtteket, de házastárs nélkül ne tedd!

2022. dec. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Fordítsd meg a szituációt. Gondolj bele neked sem esne jól, ha téged meghívnának egy esküvőre, de a párod már nem kívánatos személy, mert úgy már drága. A gyereket csak lenyeli az ember, hogy otthon hagyja, de azért a párját nem. Akkor én el se mennék, max a szertartása, de nászajándékra ne számítanak.
2022. dec. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!