Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mik a tapasztalatitok, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatitok, nem problémás ha ugyanaz készíti az esküvői sminket és hajat?

Figyelt kérdés

Köszönöm!

Ha ez fontos, 3 koszorúslányom lesz.


2022. dec. 26. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért is lenne?
2022. dec. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mármint, ha jól értem, ismersz valakit, aki fodrász ÉS kozmetikus is egyben. Akkor nem egyáltalán nem problémás. Ha viszont egy lelkes, de önjelölt "mester" az illető, jobb, ha kipróbálod előtte, mit tud ténylegesen, nehogy kellemetlen meglepetés legyen az esküvő napján.
2022. dec. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát ha jól láttam akár 1.5 óra is lehet egy menya haj elkészítése (nekem derékig ér a hajam), ezért kérdezem, hogy nem problémás-e, ha a sminket szintén ugyanaz készíti-e.
2022. dec. 26. 22:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Így sem értem, mi okozhat problémát ebben szerinted?
2022. dec. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Menya haj????
2022. dec. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:D
2022. dec. 28. 01:05
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenkinek ő csinálja a hajat sminket, akkor igen.

Nekem úgy volt 1,5 óra a haj és a smink, hogy volt előtte próbahaj és smink, tehát ott már viszonylag tempósan lehetett dolgozni, mert tudtuk mit szeretnénk, nem ott kellett kitalálni a dolgokat. De a koszorús lányok nem fognak pluszba fizetni próba hajra/sminkre, így kicsit tötymörgősebb.

Egy emberre számoljatok durván 2 órát, azt, ha 1 fő csinál mindenkinek mindent egy 8 órás meló. Inkább legyen külön ember a fodrász és a sminkes, míg egy ember készül a hajjal a másik a sminkkel, sokkal gyorsabb és a logisztika is könnyebb.

2022. dec. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazad van. Köszönöm szépen:)
2022. dec. 28. 12:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Voltam koszorúslány, és a sminkemet én készítettem el.


Miért? Mert tudom, mennyi sminket bír el a bőröm meg a szemem (szinte semmit).


Akárhányszor "profi" sminkeshez mentem, mindig begyulladt pl a szemem cirka 1,5 óra után, úgyhogy a kva drága sminket moshattam le, ha nem akartam kínlódni.


Azóta nem engedem, hogy más sminkeljen.

2023. jan. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!