Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami vicc?

Figyelt kérdés

Most olvasom egy kérdésnél, hogy manapság egy esküvő, 100 főre, simán 5M???

Azaz 5.000.000. forint???


És még csodálkoznak a nők, hogy a pasijuk nem kéri meg a kezüket?


2022. dec. 27. 23:57
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
90%
Tesómnak 3ból megvolt.
2022. dec. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
94%
Miért lenne vicc? 100M is lehet, ha annyi vendéget hívsz, vagy olyan helyen tartod. Egyébként meg egyáltalán nem kötelező 100 fős lagzit tartani.
2022. dec. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
92%
Egy hivatalos házasságkötés teljesen ingyen van. Más kérdés, hogy a lagzira akár 10 milliót is elkölthetsz, ha ahhoz van kedved.
2022. dec. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
21%
jaja, én is úgy hallottam, hogy a nők 1 millió alatti, olcsó esküvőre vágynak
2022. dec. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
82%
4-es, te már az összes nőt megkérdezted ezzel kapcsolatban? Vagy készült valamiféle reprezentatív felmérés a témában?
2022. dec. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
17%
Én inkább befektetem. Szerencsére nincs egy hárpia barátnőm hogy abból érzi h szeretem h milyen anyagiakat veszek neki egy nap és mások h látnak minket.
2022. dec. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
21%
Cigányok vagytok, hogy olyan sok a tescho?
2022. dec. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
81%

Ki mondta, hogy nem kérik meg a kezünket? Nem mindenki egy elköteleződéstől rettegő beszari hugyos, vannak férfiak, akiknek ez ugyanolyan fontos, mint a nőknek.


A házasságkötés és főleg az eljegyzés ingyen van egyébként, max a gyűrű ára az, amibe kerül, de egy fehérarany-cikória megvan 20 alatt. Az, hogy mi nem úgy akarjuk összekötni az életünket, mintha munkába mennénk vagy túristaebédre, a mi döntésünk és mindketten hajlandóak vagyunk rá áldozni.


Tudod, akármilyen hihetetlen, de attól, hogy van pinám, még nem leszek automatikusan alulképzett munkanélküli, aki a seggén kívül semmit sem visz a kapcsolatba.

2022. dec. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
17%

"Tudod, akármilyen hihetetlen, de attól, hogy van pinám, még nem leszek automatikusan alulképzett munkanélküli, aki a seggén kívül semmit sem visz a kapcsolatba."

Ez szerintem ritka, és becsülendő. :)

2022. dec. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként a tanulmányaimra már többet költöttem, mint 5M, ezen a ponton nincs lelkifurkám, ha eltapsolom egy új autó árát a nagy napra. 💅
2022. dec. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!