Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Más is érezte katasztrofálisna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte katasztrofálisnak az esküvői képeit?

Figyelt kérdés
Megkaptuk az esküvői képeinket és nincsenek szavak... maga a képanyag jó, de az összes képen fintorgok, alig van rólam vállalható kép. Pl volt ahol csálén állt egy kicsit a ruha és senki nem szólt, rohadt gáz. (Ex)Menyasszonyként teljesen össze vagyok törve, mert nincs egy olyan normális fotó, amit kitennék bárhova is, mert undorítónak tartom magam a képeken (pedig általában jók szoktak sikerülni). Mindegyiken vagy csukva van a szemem vagy lefelé nézek vagy épp éneklek és tátott a pofám, vagy fintorgok. Mikor megkaptam őket zokogtam. Hogy lehet ezen túllépni, hogy életetek egyik legfontosabb napjáról nincs 10 olyan fotó 1500ból amin vállalhatónak tartod magad? Más is járt így? Nagyon el vagyok keseredve.

2022. dec. 28. 09:49
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
12%
Ha téged ez érdekel, hogy mit tudsz kirakni az nagyon gáz...
2022. dec. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
34%
Jó szar volt a fotós, ha rendre ilyen képeket csinált rólad. A fintorgást meg talán mellőzni kellett volna, főleg a saját esküvődön.
2022. dec. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
34%
Igen, a fintorgásról csakis te tehetsz. Saját esküvődön!? Ott is ugyanilyen pozitív lehettél mint ebben a kérdésben...
2022. dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
89%
Egyik barátnőmnél ugyanez volt a helyzet, sajnos szar volt a fotós.
2022. dec. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon sok mindenen lehet spórolni egy esküvőn, de a fotóson nem érdemes, mert ez lesz belőle. A jó fotós gyorsan felméri a helyzetet a főszereplők esetén, és annak megfelelően fotóz, kapja el a jó pillanatokat, és nem folyton a menyasszony fintorgását, meg a csukott szemeket...ez van, ezen nem tudsz változtatni, és bele kell törődnöd, hogy nem fogsz 1500 képpel villogni, max abból a kevésből vághatsz össze valamit magadnak. Úgyse nézne végig senki egy halom képet, koncentrálj olyan dolgokra, amik jól sikerültek!
2022. dec. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy vígasztal-e, de barátnőm is így járt pár éve. Nem spóroltak a fotóson, volt referencia, meg is kérte az árát. Pár lett vállalható, de hát ez van. Nem ezen múlik a házasság amúgy.
2022. dec. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
18%
Hogy lehet fintorogni a sajat eskuvodon?
2022. dec. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
Pár év múlva nem lesz zavaró. Ez a múlt! Ilyen voltál. Én minden képen gáznak tartom magam, de ha egy eseményen szereplek, akkor az esemény felidézésére gondolok közben, nem arra, hogy hogyan nézek ki a képen. A képen egy snájdig gyerek szerepel még ha most fura is, de az idő múlásával tükörbe nézve amikor jönnek a ráncok és kilók, büszkeséggel nézzed majd magad vissza a képen, hogy nem is rossz ez a kép. A középiskolai és általánosiskolai dvdket törtem ketté, és fotókat téptem szét ami ballagáson készültek nem szülők által, hanem stúdió csinálta. Nem a felvétel volt zavaró, hanem az emlék ami végigkísérte ezeket az éveket. Pár válogatásfotót tartottam meg. Utólag kicsit bánom, hogy így tettem, mert ha rossz is az emlék, de a múltam része. Nem törölhetem ki, de nem is módosíthatom az ottmarad.
2022. dec. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim válasza:
41%
Ja, persze a a fotós a hibás mert az 1500 kép mindegyikén grimaszol a menyasszony...
2022. dec. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
43%
Hogy eltűnt a kérdező.....
2022. dec. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!