Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik szerintetek a legszebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik szerintetek a legszebb zene a házasságkötő terembe való bevonulás alá? (Zenék lent)

2010. okt. 2. 03:06
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
2010. okt. 2. 03:12
 2/32 anonim ***** válasza:
38%
te tudod, hogy végződött a rómeó és júlia?!
2010. okt. 2. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Szép zenék, csak nagyon sablonosak. Ha mindenképpen ezek közül kellene választanom, az Operaház Fantomját választanám.
2010. okt. 2. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
2010. okt. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Operahaz Fantomja nagyon szep.

De, egy hazassagkotesnel, gondolom, nem egy szellemnek akar enekelni, mondanivalojat kozolni a mennyasszony, hanem az uj ferjnek aki ott all mellette.

Nagyon szep variacioja ez a gyonyoru szerzemenynek, de igy, tul gyors, szivrobbogtato. Mintha lovak gallopolnanak be a templomba. Bulira, eskuvo utan megfelelo, jo ritmusu,sot meg az elso tancra is.

Ha netalan a Fantomot valasztanad, valaszd mas verzioba.

2010. okt. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Mi Depeche Mode-ra vonultunk be, mindkettőnk nagy kedvence. Ráadásul a dal, amire bevonultunk, fontos része volt a kapcsolatunk elindulásának. Szóval szerintem mindenképp olyat válassz, amihez kötődsz valamiért.
2010. okt. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Az Operaház Fantomja tényleg nagyon szép, de az a kezdet nagyon kísérteties, semmiképpen nem egyházi hangzású, és nem templomba illik... Ezt alapból kizárnám.
2010. okt. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
az operaház fantomja kilőve nálam,mert szép,de nem egy esküvőre illő szám...nekem legjobban a http://www.youtube.com/watch?v=68_mqsK4iOw titanicos szám tetszett...
2010. okt. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Demjén Ferenc:Most kell eldöntenem.Nekem ez nagy kedvencem.
2010. okt. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
69%

Nálam a Rómeó és Júlia, valamint a Titanic kilőve. Szerintem túl sablonos.

Az Operaház fantomja nagyon szép, csak egy kicsit gyors a ritmusa. Nem?


Ez hogy tetszik:

Dana Glover - It Is You (I Have Loved)

http://www.youtube.com/watch?v=f0TXOAeu6Gc

2010. okt. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!