Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kevés a násznép az esküvőnkre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés a násznép az esküvőnkre? Körülbelül 50 főre gondoltunk a párommal.Ebben a család barátok már benne vannak.Kicsit hülyén érzem magam, hogy mindenki világra szóló lakodalmat tervez.Nekünk meg ez a szám is éphogy ,összejött.

Figyelt kérdés

Elkezdtük tervezni az esküvőnket és azt vettük észre, hogy a 80- 100 fős lagzi számít közepes nagyságúnak a legtöbb helyszín 100-150 fővel kalkulál.

Igazábóp azért is érint risszul mert egy elég kőzeli baŕatnőm is eltávolodott tőlem, olyan mintha nem is örülne nekünk.



2023. jan. 10. 11:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen megfelelő. Te ugye nem az a nő vagy aki kb. 3x megkérdezte hogy a ruhája elég divatos-e meg mások elvárásainak él?
2023. jan. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz másokkal, az a fontos, hogy ti jól érezzétek magatokat.
2023. jan. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Új kérdés nem én vagyok az a hölgy kedves 1.
2023. jan. 10. 11:08
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 50 fő pont ideális. Nem túl sok, de nem is olyan kevés, ennyi fővel már simán lehet bulizni. Sőt, megvan az előnye, hogy a legtöbben ismerik egymást.
2023. jan. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon furcsa helyszíneken járhattál, mert a legtöbb étterem nem kalkulál, hanem van egy max. befogadóképesség és azalatt bármennyien lehettek.

Az 50 fő teljesen korrekt létszám, mi 60-an voltunk.


De nehogy még a vendégek létszámában is külső elvárásokhoz akarj igazodni! Akkor menj ki az utcára egy táblával, hogy aki akar egy jó lakodalomban enni-inni-mulatni X napon Y étteremben, az jelentkezzen nálad. Így össze lehet szedni 100-150 embert, ha nagyon akarsz. :-)))

2023. jan. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, en megyek szivesen lagzira, ha megfogadod, amit az otos ir, utoljara ket eve voltam :DDD


Egyebkent mi is nehezen tudnank szerintem 50 fot is osszekaparni. Paromnak nincs nagy csaladja, helyette van jo par haverja. Nalam picit tobb a rokon, de nem olyan sok, olyanokat nem hivnek meg, akikkel 10 eve nem is beszeltem.

2023. jan. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

50 fős esküvőnk volt tavaly, nagyon klassz volt! Pont elegen voltunk, pont jól elfértünk az étterem fedett teraszán, nagyon jó volt a hangulat. Azon kívül, hogy manapság már ezzel a létszámmal is több milliós költség az esküvő.

Nem tart mindenki több száz főset, én nem is szerettem volna. Nincs is ennyi rokonom:) és nem szerettem volna pl általános iskolai barátnőimet meg kollégákat családostól. Az ünnepelt velünk, aki igazán fontos.

2023. jan. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőd azért távolodott el, mert nem 150 fős lagzid lesz, akkor gondold át ezt a barátságot. Hány éves a barátnőd amúgy, 13?
2023. jan. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
Ez alsó hangon 2.5 milla korul lesz
2023. jan. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%
Azokat hívjátok meg akikkel együtt szeretnétek ünnepelni. Ha ez ötven fő, akkor ötven. Ha száz akkor száz. Ez tényleg családonként változik, kár ezen görcsölni. Esküvőfotós vagyok, a legkisebb esküvő amin jártam, velem együtt volt 12 fő és kifejezetten jó volt (igaz nem Magyarországon volt, bár szerintem ebben a tekintetben ez mindegy). Tavaly is volt olyan esküvő ahol 27 fő volt velünk együtt és hatalmas bulit csaptak és voltam sok olyan száz-százötven fős esküvőn, ahol a zeneszolgáltató vért izzadt, hogy megtöltse a táncparkettet (bár ez rajta is múlott). Nem hiszem, hogy a létszám dönti el, hogy jó esküvőtök lesz-e, ez a történet messze nem erről szól. Nyilván vannak olyan helyszínek akiknek nem gazdaságos kisebb létszámmal elvinni egy főszezonbeli szombatot, ahogyan vannak olyanok is ahova be sem fér több ötven-hatvan főnél (Baranya megyében több ilyet is tudok).
2023. jan. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!